Raz to muselo prísť... Madonna sa musela sa vzdať toho, čo najvaic miluje. Hoci má už 61 rokov, stále má obdivuhodnú kondíciu a podáva výkony ako za mladých čias. Lenže teraz to už na každodenné koncertovanie nestačí. Ani ten najlepší tréning tkanivá neomladí, a šnúra vystúpení pôsobiacich dlhodobú záťaž na šesťdesiatjedenročné kĺby, šľachy a svaly vyvoláva silné zápaly. Takže kráľovná popu trpí obrovskými bolesťami. Kvôli nim zrušila hneď tri koncerty v Bostone. A to bez náhrady.

Madonna (56).
Madonna (56).
Zdroj: gettyimages

Madonna mala v Bochovom centre pri Wangovom divadle v Bostone spievať a tancovať hneď tri večery od 30. novembra do 2. decembra. Lekári jej to ale zatrhli.

"Prosím, odpustite mi tento neočakávaný zvrat udalostí. Koncertovanie každý večer za sebou mi prináša obrovské potešenie a ich rušenie je pre mňa veľkým trestom, ale tá bolesť, ktorou teraz trpím, je silnejšia ako ja, musím odpočívať a počúvať nariadenia lekárov, aby som sa vrátila silnejšia a v lepšej kondícii a mohla v turné Madame X pokračovať s vami všetkými," odkázala Madonna fanúšikom.

Madonna (61)
Madonna (61)
Zdroj: instagram

Usporiadateľská agentúra Live Nation oznámila, že koncerty sa nebudú nahrádzať a fanúšikovia jednoducho dostanú späť peniaze v plnej výške.