Po tom, čo sa pod jednou z fotografií Veroniky začala rozvíjať debata, či náhodou nie je tehotná, lebo má akési guľatejšie bruško, vyšla speváčka s farbou von. Nepriznala to priamo v diskusii, ale pridala fotku od mora, kde sa drží za tehotenské bruško a potvrdila tak dohady fanúšikov. "Už to asi viac neskryjem! V novembri budem mať tú česť byť mama. Je to najkrajšia úloha v mojom živote a teším sa, že sa mi tento sen splní. Neviem sa ťa dočkať, lásočka moja milovaná," napísala k záberu Nízlová. 

Nikto ani len netušil, že krásna brunetka má po svojom boku po rozvode nového partnera. Začiatkom roka 2021 sa totiž oficiálne skončilo jej manželstvo s Tomášom Krúpom a súd ich rozviedol. Aj preto sa zrejme v jej inboxe objavilo množstvo správ s otázkou, kto je otcom jej dieťatka. To si však nechala pre seba. "Hoci s ockom dieťatka nie sme spolu, vždy mu budem vďačná za tento dar. Dohodli sme sa, že jeho meno nebudem zverejňovať. takisto rešpektujem jeho rozhodnutie, že nebude súčasťou nášho života. Želám mu všetko dobré. Vzhľadom na toto jeho rozhodnutie sa viac k téme otec dieťaťa nebudem vyjadrťovať ani tu a ani v médiách," prehovorila speváčka, z ktorej tak bude síce slobodná mamička, no má okolo seba milujúcu rodinu, ktorá jej podá pomocnú ruku, keď to bude potrebovať.

Veronika prezradila, že s otcom dieťatka už nie je.
Zdroj: instagram.com/@veronikatwiins

A momentálne potrebuje hlavne pomoc v podobe liekov. Veronika už predtým priznala, že ju potrápili migrény, no tentokrát je to iný "bôl". Nízlová totiž aj počas tehotenstva musí brať tabletky, čo odhalila svojim fanúšikom na Instagrame. "Ešte 3 minúty a môžem ísť raňajkovať. Každé ráno totiž čakám polhodinu, aby som sa mohla najesť, keďže beriem lieky na štítnu žľazu a tie sa môžu brať len nalačno. Celých 30 minút radšej preležím v posteli, lebo nie je mi po nich úplne najlepšie, ale už to nejako vydržím," napísala Vebi s tým, že už je v treťom trimestri.

Veronika Nízlová s neterkou Lindou
Zdroj: instagram.com/@veronikatwiins

Veroniku s tehotenským bruškom nájdete v galérii.