Jasmina bola vždy sexica, a tak to inak nemôže byť ani počas jej tehotenstva. Hoci spočiatku dlho trvalo, kým vôbec nejaké tehotenské bruško na nej bolo vidno, teraz už je to iná káva.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Deviaty mesiac človek tehotenstvo už naozaj cíti 😀 ( je to ale prvý mesiac kedy naozaj viem reálne že som tehotná takže za mňa super!) samozrejme ze to nieje žiadna tragédia ale už ste iná resp Vaše telo Vám už dáva znat že sa toto cele konci a Vy o chvíľu privediete na svet niečo na čom ste "pracovali" tie všetky mesiace keď ste boli kinderko. A ja som šťastná za toto obdobie a za Všetky spomienky z neho. Snáď som to s fotkami s bruškom úplne neprehanala a neliezla tým na nervy 🙏 tak tu je ešte jedna z posledných s mojim verným kamošom #huaweiP30pro @huaweimobileczsk #PREKONAJLIMITYFOTOGRAFIE #withhuawei

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic),

Jasmina zverejnila jednu z posledných fotiek s tehotenským bruškom. V červených šatách aj s bruškom vyzerá byť nesmierne sexi, tá by mohla byť tehotná stále. Deviaty mesiac tehotenstva je však aj podľa Jasmininych slov už náročnejší: "Deviaty mesiac človek tehotenstvo už naozaj cíti 😀 ( je to ale prvý mesiac kedy naozaj viem reálne že som tehotná takže za mňa super!) samozrejme ze to nie je žiadna tragédia ale už ste iná resp. vaše telo Vám už dáva znať že sa toto cele konci a Vy o chvíľu privediete na svet niečo na čom ste "pracovali" tie všetky mesiace keď ste boli kinderko. A ja som šťastná za toto obdobie a za Všetky spomienky z neho. Snáď som to s fotkami s bruškom úplne nepreháňala a neliezla tým na nervy 🙏 "