Do vzťahov idete zamilovane bezhlavo, alebo sa najskôr oťukávate?

Ťažko sa to hovorí, lebo kedy sa navzájom ľudia spoznajú tak naozaj? Za pol roka, za rok? Niekedy sa veci objavia až po dvoch rokoch. Záleží od intenzity vzťahu a toho, ako si tí dvaja sadnú.

Preto sa nehrniete do manželstva?

Nie som človek, čo ide do záväzkov. Aby som bola s niekým šťastná, nepotrebujem doklad. Viem, že to dnes hovorí veľa ľudí, ale ja som v duši slobodný človek. Keby ma niečo také zaviazalo, necítila by som sa komfortne. Nechcem nikoho vlastniť a mať o tom doklad, ani ja nechcem byť takto vlastnená. Pre mňa je omnoho vzácnejšie, keď nás drží láska. Môže prísť veľa problémov, pri ktorých sa môžete rozísť kedykoľvek, no neurobíte to. O to je to krajšie. Takéto vzťahy sa mi páčia.

Máte teraz taký?

Neprezradím. Asi o tom budem vedieť rozprávať, keď sa ma na to prestanú pýtať. Nepotrebujem sa deliť o súkromie s tým, koho nepoznám. Je to to jediné, čo mi ostalo. S ľuďmi sa delím o pesničky, koncerty, svoj život na sociálnej sieti. Do svojej trinástej komnaty púšťam málokoho. Takto mi to vyhovuje. No keď ma chce niekto spoznať, veľa z môjho súkromia nájde v mojich pesničkách