Je to neuveriteľné, ale je to tak. Speváčka s dokonalou figúrou, ktorá nemá problém zapózovať pred zrkadlom v sexi tangáčoch alebo v plavkách, už čoskoro, konkrétne deň po Mikulášovi, oslávi polstoročnicu! Prezradíme, že jej zahraničný náprotivok už päťdesiatku oslávil, a to dokonca pred tromi rokmi. Tipovali by ste jej však nanajvýš 35 rokov!

Dara je žena, ktorá klame telom. Povedzme si na rovinu, že vďaka svojim vyrysovaným krivkám poľahky schová do vačku aj o niekoľko dekád mladšie ženy. No za jej mladistvým vyžarovaním je hlavne kopec pozitívnej energie, ktorá z nej priam srší a úplne rovnako je to aj v prípade zahraničnej speváčky. Tušíte už, kto by to mohol byť?

Prezradíme aj to, že obe sú absolútne maniačky na módu, ktoré sa však neriadia aktuálnymi módnymi trendami, ale vytvárajú si vlastný, osobitý štýl. Nechýbajú v ňom originálne kreácie hýriace farbami aj vďaka nekonvenčnému prístupu k móde si obe atraktívne blondínky uberajú roky.

Obe dámy našli svoje šťastie až v zrelom veku a nejde o otcov ich detí. Zatiaľčo Dara si užíva zamilované chvíle po boku bývalého futbalistu Pavla Nedvěda, s ktorým sú rovesníci, zahraničná speváčka zakotvila pri mužovi mladšom o 7 rokov. Prezradíme, že ide o country hudobníka, s ktorým dokonca naspievala aj zopár veľmi úspešných duetov. O ktorú speváčku sa jedná, odhalíme v GALÉRII.
Klikajte sem!