Victoria Beckham prijala pozvanie do The Ellen Show. Posh Spice prišla uvoľnená, v dobrej nálade, a tak sa moderátorke Ellen DeGeneres podaril nevídaný kúsok. Rozosmiala ľadovú kráľovnú Victoriu.

Victoria Beckham v  The Ellen Show
Victoria Beckham v The Ellen Show
Zdroj: youtube.com

Zdá sa totiž, že Vicotria Beckham stále dobre nepozná telo svojho manžela Davida. Ellen DeGeneres ju totiž podrobila skúške. Keďže jej manžel David Beckham má na tele množstvo tetovaní, Victoria mala správne určiť tú časť tela, kde sa nachádza konkrétne tetovanie. A ako sa ukázalo, pre Victoriu to vôbec nebola hračka, ako by každý očakával. Keď mala určiť, kde presne na Davidovom chrbte sa nachádzajú tetovania s menami ich detí, Victoria pochybila.

Victoria Beckham v  The Ellen Show
Victoria Beckham v The Ellen Show
Zdroj: Profimedia.sk

A potom to prišlo: "To nie je veľmi dobré, že?, povedala Victoria zadúšajúc sa smiechom. Ellen jej za smiechu publika odporúčala, že si musí pozrieť jeho chrbát častejšie.

Victoria Beckham okrem toho ochotne porozprávala o svojich deťoch, na ktoré je veľmi pyšná. Prezradila, že Harper miluje šaty, ale potom si obuje kopačky a hrá s bratmi futbal v záhrade. A pochválila sa Brooklynom, ktorý posledné dva roky pracoval v miestnej kaviarni, kde umýval riad. Samozrejme, spolu so svojimi bratmi aj poctivo študujú.