Momentálne mimo domovskej scény účinkuje v hiphopovom muzikáli Príbeh ulice, kde sa jej celkom slušne darí ventilovať svoju záľubu v tanci.

Okrem toho skúša v divadle Gunagu inscenáciu Dealeri v réžii Viliama Klimáčka, ktorá bude mať čoskoro premiéru. Z televíznej obrazovky si ju môžete pamätať zo sitkomu Normálna rodinka a povedomý vám bude aj jej hlas, keďže sa venuje aj dabingu. Keď nehrá, nespieva a netancuje, chodí do divadla „na kolegov“ a absolvuje dlhočizné rozhovory s kamarátmi. A hudbu, tú môže počúvať „do mŕtva“.

OSTROV KOS

Bolo mojím veľkým snom navštíviť niektorý z gréckych ostrovov a toto leto sa mi splnil. S priateľom sme si vybrali ostrov Kos a strávili tam krásnu dovolenku. Nádherné more, milí ľudia a najlepšie mušle a krevety, aké som kedy jedla. Úplne ma to tam dostalo!

PSÍK LUIKO

Každý si o svojom psíkovi myslí, že je najlepší, ale kto pozná môjho Luika vie, že on je naozaj „the best“. Našla som ho cez inzerát a pani, ktorá ho predávala, povedala, že mi ho dá so zľavou, pretože má predkus a nikto ho nechce. Ja som sa na neho pozrela a bola to láska na prvý pohľad.

TRI RETIAZKY

Rybku, medailónik a kľúčik som dostala od najlepšej kamarátky postupne vždy na nejaký sviatok. Striedam ich podľa nálady, alebo nosím všetky naraz. Medailónik je však najvzácnejší, pretože sa v ňom skrýva aj odkaz.

DVD A CD SPEVÁČKY AYO

Milujem túto speváčku s nigérijskými koreňmi. V aute si púšťam jej CD a doma zas „do nemoty“ DVD live koncertu z Paríža. Pieseň Neva Been ma dokáže dojímať každý deň.

GUMENÉ TOPÁNOČKY

Už dávno som mala vyhliadnuté gumené topánočky značky Melissa, ktoré, verte či neverte, voňajú! Podarilo sa mi zohnať si v Grécku fi alové a potom na mňa žmurkli aj neónové, a to som už vedela, že z gumených balerínok ma vyzuje až sneh:-).