Sympatická a večne usmievavá herečka a moderátorka je známa svojim aktívnym a hlavne zdravým životným štýlom, vďaka ktorému je vzorom mnohým slovenským ženám. Keď sa na ňu pozriete, neverili by ste, že táto šarmantná dáma bude mať čochvíľa 53 rokov. Naozaj treba povedať, že Zuzka je vo svojej životnej forme. Nemyslite si však, že to je zadarmo. Dáva si pozor na stravu, cvičí, otužuje, necháva sa pravidelne rozmaznávať na kozmetike a u kaderníčky a snaží sa byť stále v pohybe. Zuzka totiž dobre vie, že aby si mohla život vychutnávať naplno, je dôležité aby bola zdravá a fit ako fyzicky tak aj psychicky.

Zuzana Vačková s priateľom Petrom, s ktorým im to klape už niekoľko rokov.
Zdroj: EMIL VAŠKO
Zuzana Vačková s dcérkou Maruškou sú skvelé "parťáčky".
Zdroj: TONY ŠTEFUNKO

Zuzka si práve užíva vysnívanú dovolenku v slnečnom Miami. To však neznamená, žeby vo svojou snažení povolila. Dovolenka-nedovolenka, Zuzka maká aj za veľkou mlákou. Ako sa hovorí najprv práca, potom pláca. A tak si najprv zacvičí, dopraje si zdravé raňajky a až potom vyráža spoznávať mesto.

A veru, že sa jej tento spôsob aj vypláca. No veď sa pozrite akú postavu predviedla v krátkych šortkách. Tie nohy jej neuveríte! Foto nájdete v galérií...