Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Sexice Mutňanská a Kocianová: Predviedli chrumkavé dekolty

16.01.2013 Nový Čas

Modelka Jana Mutňanská (24) odhodila skoro všetky kúsky oblečenia a dala sa vyfotiť len v podprsenke.

Mutňanská (vľavo) sa pochválila fotkou v podprsenke. Na bujný dekolt Kocianovej však nemá. 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Martina Nemčeková, elite model prague Mutňanská (vľavo) sa pochválila fotkou v podprsenke. Na bujný dekolt Kocianovej však nemá.

Pokojne by mohla konkurovať svojej kolegyni Michaele Kocianovej (24).

Kameňom úrazu však je, že topmodelkin dekolt je viditeľne plnší ako Mutňanskej. Háčik by mohol byť v tom, že Kocianová má vo svojom albume podobný záber, ktorý je z kampane pre prestížnu značku spodnej bielizne, pričom moderátorka Fashion TV Mutňanská sa odfotila pri prezliekaní oblečenia.

„Fotka vznikla len náhodou, akurát som sa prezliekala z jedného outfitu do druhého. Vybehla som iba v podprsenke a v podstate to bola moja najrýchlejšie odfotená fotka,“ vysvetlila so smiechom Mutňanská. Možno sa nabudúce objaví v podobnej kampani a Kocianovú s prehľadom tromfne.

  Mutňanská sa pochválila fotkou v podprsenke. Na bujný dekolt Kocianovej však nemá. 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Martina Nemčeková Mutňanská sa pochválila fotkou v podprsenke. Na bujný dekolt Kocianovej však nemá.

Mutňanská sa pochválila fotkou v podprsenke.

Michaela Kocianová predviedla bujný dekolt. 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: elite model prague Michaela Kocianová predviedla bujný dekolt.

Michaela Kocianová predviedla bujný dekolt.


Tlačiť Diskusia
Focus Media