Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Diana Mórová: Na pódiu za hviezdu, vonku ako sivá myš

29.01.2013 Nový Čas

Herečka Diana Mórová (42) bola v nedeľu večer jednou z dám, ktoré odovzdávali ocenenie Krištáľové krídlo.

Sexi herečka sa po galavečere zababušená ponáhľala domov za synom. 5 obrázkov vo fotogalérii Sexi herečka sa po galavečere zababušená ponáhľala domov za synom.

Na pódiu Diana zažiarila, v zákulisí to však už bolo iné. Zo Slovenského národného divadla odišla chvíľu po prenose služobným vchodom nenápadne ako sivá myška.

V Slovenskom národnom divadle sa v nedeľu večer konal galavečer Krištáľové krídlo. Večer bol plný známych osobností, ktoré odovzdávali ocenenia výnimočným ľuďom za rok 2012. Medzi nimi na javisku nechýbala ani herečka Diana Mórová. V čiernych kokteilových šatách žiarila po boku generálneho riaditeľa RTVS Václava Miku.

Hoci na pódiu vyzerala Diana spokojne a večer si užívala, na večierku, ktorý sa konal po galavečere, sa dlho nezdržala. Okolo jedenástej hodiny sa služobným vchodom rýchlo vyparila z budovy Slovenského národného divadla. Nenápadne nasadla do svojho bieleho tátoša a poponáhľala sa domov za synom Quidom.

Diana zažiarila v čiernych elegantných šatách. 5 obrázkov vo fotogalérii Diana zažiarila v čiernych elegantných šatách.

Diana zažiarila v čiernych elegantných šatách.

Po galavečere sa zababušená herečka ponáhľala domov. 5 obrázkov vo fotogalérii Po galavečere sa zababušená herečka ponáhľala domov.

Po galavečere sa zababušená herečka ponáhľala domov.

Tlačiť Diskusia (17)