Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

7 šikovných tipov na rande, ktoré vás nestoja ani cent!

12.03.2013 Casprezeny.sk

Na dokonalé rande nepotrebujete ani cent. Inšpirujte sa našimi tipmi a zabavte sa úplne zadarmo.

Inšpirujte sa siedmimi tipmi na rande, ktoré vás nebudú stáť ani euro navyše. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív Inšpirujte sa siedmimi tipmi na rande, ktoré vás nebudú stáť ani euro navyše.

Nudia vás filmy aj programy v televízii, ale chýbajú vám eurá navyše na luxusný pobyt v kaštieli? Nevadí, s našimi tipmi si užijete dokonalé rande aj s prázdnymi vreckami!

Fototúra – v znamení kreativity a romantiky

Ak bývate na vidieku, využite krásu prírody, ak pochádzate z mesta, vyberte sa na prehliadku zaujímavých budov a parkov. Vytiahnite fotoaparát alebo mobil a odfoťte si všetko, čo vás zaujme – vrátane seba! Skvele sa zabavíte a na konci spolu môžete obdivovať vtipné momentky. Čo keby ste si z nich urobili zaujímavú koláž na stenu?

Ak bývate na vidieku, využite krásu prírody. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: shutterstock Ak bývate na vidieku, využite krásu prírody.

Piknik v obývačke

Ak vás neláka škaredé počasie a silný vietor, rozložte si mäkkú deku priamo v obývačke. Obklopte sa dobrotami, na ktoré máte chuť, postarajte sa o vhodné osvetlenie, zapáľte sviečku. Rozprávajte sa, oprášte vtipné historky z minulosti, hovorte o svojich túžbach a predstavách... Romantika ako z filmu!

Usporiadajte piknik priamo v obývačke. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: anc Usporiadajte piknik priamo v obývačke.

Hrajte sa!

Čo poviete na zábavný večer v znamení hier? Zabudnite na virtuálne hry, odhláste sa zo sociálnych sietí, vypnite počítač aj mobil a vytiahnite zo skrine klasické spoločenské hry alebo karty. Môžete zorganizovať aj dvojité rande, pozvite priateľov na pohár vína a zahrajte si obyčajné človeče. Zaručene vás čaká zábavný večer plný hurónskeho smiechu!

Čo poviete na zábavný večer v znamení hier? 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: shutterstock Čo poviete na zábavný večer v znamení hier?

Hviezdne objavy

Nechajte sa vylákať na prechádzku pod hviezdami! Zdvihnite pohľad k nebu a vyberte si svoju hviezdu, obdivujte tie najžiarivejšie, najväčšie, najzaujímavejšie tvary... Pritúľte sa k partnerovi a nechajte sa unášať atmosférou čarovnej noci.

Nechajte sa vylákať na prechádzku pod hviezdami! 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Nechajte sa vylákať na prechádzku pod hviezdami!

Oživte v sebe dieťa

Určite máte v okolí detské ihrisko, ktoré vás dodnes láka. Prečo tam v niektorý večer nezájdete? Ak prídete neskôr, na žiadne deti nenatrafíte a celé ihrisko budete mať len a len pre seba. Vylezte na preliezku ako za starých čias, nechajte sa partnerom hojdať, smejte sa a vystrájajte ako dieťa, ktoré vo vás stále drieme!

Určite máte v okolí detské ihrisko, ktoré vás dodnes láka. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Eva Určite máte v okolí detské ihrisko, ktoré vás dodnes láka.

Ide sa do lesa

Koľkokrát ste sa vybrali na výzvedy vo svojom okolí? Viete vôbec, aká nádhera vás obklopuje? Objavili ste všetky tajné zákutia a ste si istí, že vás už nič neprekvapí? Omyl! Príroda sa ustavične mení a vy tiež. Vyberte sa s partnerom na tajnú misiu a objavujte spolu skryté miesta, preskúmajte okolitý les, zastavte sa pri potoku, nasávajte pokoj, endorfíny a čerstvý vzduch. Príroda vás oslobodí, zbaví stresov a aj bozky v nej chutia oveľa lepšie...

Koľkokrát ste sa vybrali na výzvedy do svojho okolia? 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: theseattlesalmon.com Koľkokrát ste sa vybrali na výzvedy do svojho okolia?

Fandite miestnym celebritám

Nemusíte míňať peniaze na megakoncerty najväčších hviezd. Veľa barov a podnikov pravidelne organizuje zábavné večery so živou hudbou a vystúpeniami miestnych kapiel, ktoré sa snažia urobiť dieru do sveta. Je to skvelá príležitosť vybrať sa medzi ľudí, zatancovať si, smiať sa a uvoľniť. Ak sa predtým doma navečeriate, ušetríte aj na občerstvení a budete bohatší o ďalší zážitok!

Tlačiť Diskusia
Focus Media