Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Drastická Beyoncé: Kvôli jej rozmaru zabili 5 druhov zvierat!

06.03.2013 Casprezeny.sk

Americká speváčka si objednala tenisky, na výrobu ktorých treba kožu až z piatich zvierat. Fanúšikovia sú z nej sklamaní.

Kvôli rozmaru Beyoncé zahynulo päť zvierat. 5 obrázkov vo fotogalérii Kvôli rozmaru Beyoncé zahynulo päť zvierat.

Americká hviezda Beyoncé (31) asi už nevie, čo od dobroty. Najnovšie si objednala tenisky, kvôli ktorým treba zabiť pštrosa, krokodíla, kravu, anakondu a raju.
Koža z pštrosa je charakteristická svojím bradavicovým efektom. Takú má tento vták len na chrbte a prsiach.
Krokodília koža sa využíva v módnom priemysle tak často, že práve móda je hlavným dôvodom, prečo je väčšina z 23 druhov ohrozená.
Čo sa týka kravskej kože, používa sa koža z mladých teliatok, pretože je mäkšia. Hadia kožka z anakondy je rovnako obľúbená ako krokodília a preto aj anakondám bude čoskoro hroziť vyhynutie.
Koža z raje je 25-krát odolnejšia ako kravská koža a vyrábali sa z nej napríklad už púzdra na meče samurajov.

Topánky pre Beyoncé sú vyrobené z koží piatich druhov zvierat. 5 obrázkov vo fotogalérii Topánky pre Beyoncé sú vyrobené z koží piatich druhov zvierat.

Tento jej počin vyvolal vlnu nevôle nielen u ochranárov, ktorí ju už obviňujú z krutosti, ale aj u mnohých fanúšikov. Zlatobiela verzia tenisiek PMK nesie názov King Bey (podľa prezývky Beyoncé) a ich cena ešte nebola stanovená.
Speváčkin manžel Jay-Z za svojou ženou v ničom nezaostáva. Spoločnosť Nike preňho vyrobila tenisky kože pštrosa, pytóna, aligátora, jašterice a anakondy.

Ochranári z PETA len zhrozene krútia hlavou: "V tomto svete už nieto ani hanby, ani slušnosti," konštatujú smutne.

Tlačiť Diskusia (16)