Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Exmanželka Jiřího Pomeje Kuklová: 13 rokov som ho živila!

23.06.2013 Casprezeny.sk

Herečka Míša Kuklová (45) nikdy nemala na partnerov veľké šťastie. Život ju naučil, že sa o seba musí postarať sama.

Míša Kuklová zarábala na svojho dnes už exmanžela Pomejeho. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Míša Kuklová zarábala na svojho dnes už exmanžela Pomejeho.

Herečke Kuklovej radosť nerobili Jiří Pomeje (48) ani Roman Holomek (53), ktorý ju nechal samu so synom. A tak Míša vychováva syna Romanka (4) a vie, že sa môže spoľahnúť len sama na seba. Potom, čo skončila v českom seriáli Ordinácia v ružovej záhrade, sa musí poriadne otáčať, pretože kvalitný ženích je v nedohľadne.

Manželstvo prežíva aspoň na divadelných doskách. V hre Hľadám milenca, zn. ponáhľam sa! si zahrala ženu, ktorá musí živiť svojho manžela.

Veľké plány, nesplnené sľuby

V divadle tak môže využiť svoje vlastné negatívne skúsenosti. "Toto veľmi dobre poznám. Skoro trinásť rokov som žila s pánom Pomejem, a tiež som ho živila," spomína Michaela Kuklová.

Ich vzťah bol plný nesplnených sľubov a Pomeje mal veľké plány, ale prázdne vrecká. "Neflákal sa, ale pracoval. Vraj pre našu budúcnosť. Lenže tá sa ma už akosi netýka," dodala Kuklová.

Míša žila vo vzťahu plnom nesplnených sľubov. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: abl Míša žila vo vzťahu plnom nesplnených sľubov.

Míša žila vo vzťahu plnom nesplnených sľubov.

Herečka Míša Kuklová (45) nenašla šťastie ani v manželstve s Pomejem. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Foto soukromý archiv J. Pomeje, archiv Blesku Herečka Míša Kuklová (45) nenašla šťastie ani v manželstve s Pomejem.

Herečka Míša Kuklová (45) nenašla šťastie ani v manželstve s Pomejem.

Tlačiť Diskusia (4)
Focus Media