Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Šokujúce odhalenie: Muži prezradili, prečo nám už nezavolali

04.11.2013 Casprezeny.sk

Toto sme nečakali! Spýtali sme sa mužov, čím ich ženy na schôdzke odradili od druhého rande a odpovede nás doslova šokovali!

Čím všetkým dokážu ženy mužov odradiť od ďalšej schôdzky? Čím všetkým dokážu ženy mužov odradiť od ďalšej schôdzky?

Občas môžeme mať pocit, že sa rande skvelo vydarilo. Lenže keď o sebe muž ani po týždni nedá vedieť, je jasné, že bolo niečo zle. A toto nám prezradili samotní muži...

1. Karol (32), programátor - Mala veľké plány...

"Petra sa mi od prvého okamihu páčila a keď som ju konečne pozval na večeru, bol som nadšený, že súhlasila. Lenže celé tie dve hodiny, čo sme sa rozprávali, hovorila stále len o sebe. Ako si do troch rokov plánuje v práci povýšenie, ako bude cestovať, ako si kúpi byt a kde bude v tridsiaťpäťke. Nie že by som jej to neprial, ale absolútne som necítil, že by v tom jej dokonale naplánovanom živote mala miesto aj na niečo iné, než na seba a svoj názor. A už vôbec nie na potenciálneho manžela alebo deti.

2. Roman (35), fotograf - Nebola to "tá pravá"

"S Radkou ma zoznámil najlepší kamarát asi pred pol rokom a od tej doby sme sa ešte niekoľkokrát stretli na rôznych večierkoch. Vždy sme si skvelo rozumeli a prekecali sme prakticky celý večer. A keď sme nakoniec šli na oficiálne prvé rande, skončili sme u mňa doma. Aj keď bol sex báječný, ráno som si uvedomil, že Radka asi nie je žena, s ktorou by som chcel stráviť celý život. Myslím, že asi dodnes nedokáže pochopiť prečo už som sa jej neozval, ale jednoducho nebola tá pravá."

3. Filip (29)  učiteľ - Tikali jej biologické hodiny

"Len raz v živote som išiel na schôdzku na slepo a už to nikdy neurobím. S o rok mladšou Martinou sme si asi mesiac písali cez internet a keď došlo na osobné stretnutie, veľmi som sa tešil. Lenže z každej druhej vety bolo jasné, že Martine tikajú biologické hodiny tak hlasno, že ich museli počuť aj u vedľajšieho stola. Nie že by som nikdy nechcel deti, ale v práci si ich užijem dosť a navyše mi príde trošku desivé, baviť sa o spoločnej rodine s babou, ktorú vidím prvýkrát v živote."

4. Tibor (32), čašník - Stále do mňa rýpala

"Kamarát usporiadal oslavu svojich narodenín, na ktorej ma zoznámil s Petrou, s ktorou si vraj budeme báječne rozumieť. No, viac sa mýliť nemohol. Aj keď bola veľmi pekná a celkom zábavná, jej štýl komunikácie ma vytáčal do nepríčetnosti. Dokázala odsúdiť prakticky čokoľvek - to že som dobrovoľne nešiel na vysokú, že čítam detektívky, že nepozerám na futbal. Doslova sa ma spýtala, čo som to za chlapa. Jediné, čo som si s ňou dokázal predstaviť, bol sex na jednu noc. Ale vzťah bez rešpektu? to asi ťažko."

 

Tlačiť Diskusia (7)
Focus Media