Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tá dopadla! Ivete Bartošovej chýbajú 3 zuby, musí nosiť protézu

11.11.2013 Casprezeny.sk

Na bezzubú speváčku nie je nikto zvedavý! Aj keď sa Iveta Bartošová (47) snaží dostať späť na výslnie, k úplnej dokonalosti má ešte ďaleko.

Hoci sa usmievala, mala zo zubára obavy. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: ara Hoci sa usmievala, mala zo zubára obavy.

Iveta Bartošová denne trénuje spev, ale aby mohla naplno otvárať ústa a nedesila deravým chrupom svojich fanúšikov, musela rýchlo k zubárovi.

"Chýbajú mi tri zúbky - sedmička, šestka a päťka. Odkladala som zubára s tým, že som mala ešte zvyšné osmičky," zverila sa Iveta vo VIP správach na Prime s tým, že sa jej kvôli nim urobil zápal a ten zasiahol ostatné zuby. Zubár našťastie pochopil naliehavosť situácie a Bartošovej dal urobiť zuby na mieru.

Kým budú hotové, musí Iveta nosiť protézu. "Budem si ju každé ráno nasadzovať ako babička," žartovala. Protéza sa totiž vyberie, až budú korunky hotové.

Doktor Kadlec nasadil speváčke protézu troch zubov. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: ara Doktor Kadlec nasadil speváčke protézu troch zubov.

Zamilovaná dvojica hrdo ukazovala obrúčky. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: blesk Zamilovaná dvojica hrdo ukazovala obrúčky.

Tlačiť Diskusia (3)
Focus Media