Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zábavné veštenie s mincou: Aké je vaše totemové zviera?

26.11.2013 Casprezeny.sk

Severoamerickí Indiáni kedysi dávno zostavili horoskop, ktorý nevychádza z postavenia hviezd na oblohe.

Pomocou nášho veštenia s mincou môžete zistiť, ktoré zviera bude ovplyvňovať váš deň a podľa toho sa zariadiť. 14 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Archív Pomocou nášho veštenia s mincou môžete zistiť, ktoré zviera bude ovplyvňovať váš deň a podľa toho sa zariadiť.

Riadi sa cyklom života od narodenia po smrť až po znovuzrodenie. V čase svojho narodenia vstúpi každá ľudská bytosť do cyklu Zeme a podľa mesiaca, v ktorom sa narodí, jej je pridelený duch ochranca, takzvaný totem. Takýchto duchov ochrancov je 12 a symbolizujú ich silové zvieratá. Typické vlastnosti týchto dvanástich zvierat sa na nás potom prenášajú.

Ako na to

Podľa Indiánov sa na človeka neprenášali len vlastnosti konkrétneho zvieraťa podľa mesiaca jeho narodenia, ale totemové zvieratá mali vplyv aj na každý prežitý deň. Pomocou nášho veštenia môžete zistiť, ktoré zviera bude ovplyvňovať váš deň a podľa toho sa zariadiť. Vezmite si mincu, držte ju nad touto roztvorenou dvojstranou a zatvorte oči. Ruku s mincou zdvihnite hore a mincu pustite. Rozhodujúce je, kam dopadne. Obrázok alebo text, na ktorý dopadne, určujú vášho ochrancu na tento deň. Ak minca nedopadne presne na žiaden obrázok alebo text, bude vaše totemové zviera dňa to, ktoré je najbližšie k minci (textom či obrázkom).

Hus 14 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Hus Hus

Je usilovná a vytrvalá. Pod jej vplyvom idete za svojimi cieľmi s veľkou dôslednosťou, ale aj nedočkavosťou. Bohužiaľ, Hus býva takisto málo kreatívna a málo flexibilná. Tak sa stáva, že uprednostní overené veci pred neistými zmenami, aj keď sa kvôli tomu nepohne ďalej z miesta. Ak potrebujete vymyslieť nové riešenie, počkajte si na iný deň. Určite sa dnes vrhnite do činností, ktoré si vyžadujú precíznosť.

Vydra 14 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Vydra Vydra

Vydra patrí medzi dôveryhodné, vtipné a dobre naladené stvorenia. Postará sa o to, že dnes budete otvorenejšia a komunikatívnejšia než inokedy. Aj napriek tomu, že má viac vyvinutú túžbu po slobode a snaží sa o nezávislosť, je citlivá, zraniteľná a takisto aj súcitná. Má veľkú schopnosť pomáhať aj obetovať sa. Dnešný deň skúste niekomu pomôcť. Ideálny čas na pár dobrých skutkov.

Puma 14 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Puma Puma

Puma je samostatná jednotka a vyhýba sa spoločnosti druhých. Je skúpa na slovo a iba málokedy je schopná pracovať v tíme. Napriek tomu je k ostatným ľuďom tolerantná, lojálna a úprimná, preto reaguje na neférové správanie alebo na krivdu podráždene a nedokáže ľahko odpúšťať. Peniaze pre ňu hrajú iba podradnú úlohu, viac sa jej rátajú duchovné hodnoty. Dnes si vyhraďte čas pre seba.

Jastrab 14 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Jastrab Jastrab

Jastrab je odvážny a smelý. Pod jeho vplyvom sa v tento deň postavíte každej prekážke a výzve, pretože jeho nápaditosť vám pomôže, aby ste všetko bravúrne zvládli. Jastrab zabezpečí aj to, že veľmi dobre porozumiete tomu, ako zaobchádzať s ľuďmi a vaše vodcovské schopnosti prejdú úspešnou skúškou. Jeho citové schopnosti sú však vyvinuté len slabo. Dnes radšej neriešte vzťahy.

Bobor 14 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Bobor Bobor

Bobor je usilovný a má veľký organizačný talent. Postará sa o to, že dnes bez váhania v práci všetko vybavíte a svoje úlohy splníte s veľkou dávkou trpezlivosti, výdrže a šikovnosti. Bobor miluje rutinu, takže sa možno budete cítiť nesvoja, keď budú potrebné spontánne rozhodnutia.

Jeleň 14 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Jeleň Jeleň

Jeleň je optimistické a životaschopné stvorenie. Dnes vás spraví veľmi komunikatívnou. Jeho vplyv sa však, bohužiaľ, postará aj o to, že budete cítiť istý nepokoj a budete sa vedieť len ťažko koncentrovať na jednu vec. Takisto hlboké city nie sú dnes vašou silnou stránkou, máte tendenciu byť trochu povrchná.

Ďateľ

Dateľ 14 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Dateľ Ďateľ patrí medzi najzraniteľnejšie a najcitlivejšie zo všetkých silových zvierat. Pod jeho vplyvom ste dnes obzvlášť citlivá a aj maličkosti vás vyvedú z miery. Jeho extra vyvinutá potreba vlastného bezpečného hniezda sa postará o to, že sa vám doslova cnie po istote a zázemí. Preto dnes prikladáte veľkú hodnotu stabilite a novinky považujete za znepokojujúce. Investujte čas a energiu do zútulnenia svojho bývania.

Losos 14 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Losos Losos

Losos je zvyknutý na voľnú divokú cestu, takže hravo prekonáva aj najťažšie prekážky, aby dosiahol svoj cieľ. Postará sa o to, že čo si v tento deň zaumienite, dosiahnete so cťou, nasadením a disciplínou, a tým si aj zdvihnete sebavedomie a rozviniete vodcovské kvality. To však môže dôjsť až tak ďaleko, že budete pôsobiť príliš dominantne.

Hnedý medveď 14 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Hnedý medveď Hnedý medveď

Hnedý medveď patrí medzi plachých, opatrných a zdržanlivých tvorov. Toto silové zviera vás spraví trochu váhavou. Chcete prísť všetkým veciam na kĺb a každú situáciu chcete dôsledne vysvetliť. Keď ste si v mysli vymaľovali nejaký obrázok, idete s veľkým úsilím a výdržou na vec. Hnedý medveď sa postará aj o to, že budete skvelou poslucháčkou a druhí sa vám radi zdôveria.

Havran 14 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Havran Havran

Havran je spoločenský tvor. Pod jeho vplyvom získa na dôležitosti váš partner, priatelia a kolegovia. Dnes budete nadpriemerne vnímavá a takisto budete vo všetkom nápomocná. Spolu s vašou úprimnosťou a lojalitou sa stanete vo vašom okolí veľmi obľúbená.

Had

Had je tajomná bytosť. Postará sa o to, že dnes nebudete vedieť jednoznačne prejaviť svoje city a na svoje okolie budete pôsobiť trochu necitlivo. Zároveň je had považovaný za múdreho a rafinovaného, takže pod jeho vplyvom sa vám podarí spraviť isté strategické kroky, ktoré vás priblížia k vášmu cieľu aj za cenu obetí.

Sova 14 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Sova Sova

Sova je múdra a vzdelaná. Neustále pátra po múdrosti a vie vniesť svetlo do tmy. Pomôže vám lepšie rozumieť súvislostiam a odhaliť rôzne tajomstvá. Sova si je svojho intelektu aj vedomá, a preto má tendenciu byť trochu namyslená. Jej vplyv z vás v ten deň spraví cieľavedomého človeka, ale, žiaľ, takisto aj trošku hádavú osobu, ktorá nebude chcieť v ničom ustúpiť.

Tlačiť Diskusia (3)
Focus Media