Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Z kučeravého chlapca vyrástol sexidol: Prečo sa hanbil za svoj výzor?

10.12.2013 Casprezeny.sk

Úspešný spevák vyzeral v roku 1990 úplne inak ako dnes. Z kučeravého chlapca vyrástol sexi krásavec s dokonalým imidžom.

Niektoré celebrity s pribúdajúcim vekom strácajú svoj dokonalý vzhľad a proti vráskam bojujú desiatkami plastických operácií. Iní sú na tom práve naopak!

Afro časy

Justin Timberlake sa so smiešnym pseudo-afro účesom z 90. rokov rozlúčil. Dnes sa môže pochváliť vyrovnanými vlasmi, ktorých úprava mu zaberá veľa času.

Našťastie pre všetkých, svoj imidž výrazne vylepšil, keď sa rozhodol venovať sa filmovej kariére. Teraz patrí k najsexi mužom vo svete šoubiznisu.

Prežíval hanbu!

Herec a spevák priznal, že sa za svoje kučery hanbil. "Justin si kučeravý účes spája s obdobím fungovania skupiny N´Sync," uviedol zdroj z jeho okolia.

Prehnaná starostlivosť o vlasy robí jeho manželke Jessice Biel starosti. Justin vraj trávi pred zrkadlom viac času ako ona.

Z kučeravého chlapca vyrástol sexidol: Prečo sa hanbil za svoj výzor? 9 obrázkov vo fotogalérii

Z kučeravého chlapca vyrástol sexidol: Prečo sa hanbil za svoj výzor? 9 obrázkov vo fotogalérii

Justin Timberlake trávi pred zrkadlom viac času ako jeho manželka. 9 obrázkov vo fotogalérii Justin Timberlake trávi pred zrkadlom viac času ako jeho manželka.

Tlačiť Diskusia