Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Iveta Bartošová prišla o väčšinu svojich vlasov! Čo sa jej stalo?

29.11.2013 Casprezeny.sk

Iveta Bartošová sa celkom úspešne vracia na scénu, ale má problém: "Ráno sa bojím učesať si vlasy, aby mi nevypadli." Čo ju zase trápi?

Iveta Bartošová si nechala predĺžiť vlasy. 10 obrázkov vo fotogalérii Iveta Bartošová si nechala predĺžiť vlasy.

Speváčka Iveta Bartošová oslavuje comeback a znovu sa úspešne škriabe späť na pódiá. Kvôli tejto špeciálnej príležitosti už nechala dorobiť chýbajúce zuby, ale k dokonalému vzhľadu jej chýba ešte krásna hriva. Ako to vyriešila?

Speváčka sa počas dlhých rokov potýkala s mnohými zdravotnými problémami a to samozrejme na jej tele zanechalo trvalé následky. "Ráno sa bojím učesať si vlasy, aby mi nevypadli. Mám za sebou plno rôznych röntgenov a narkózy kvôli operáciám, ktoré som za posledné dva roky mala," priznáva Džambulka na style.iprima.cz

Počas svojej kariéry sa Bartošová nebála vystriedať rôzne štýly a farbu vlasov mala od čiernej, cez hnedú až po blonďavú. Takéto experimentovanie sa tiež hocikedy nevypláca, a preto sa rozhodla vyhľadať odbornú pomoc v podobe kaderníka. "Momentálne som v období, kedy sa mi páčia dlhé blonďavé vlasy. Myslím, že tie teraz ku mne patria," hovorí. Pomocou príčeskov a umelých prameňov sa Bartošovej jej sen určite splní.

Bartošová kvôli operáciám prišla o väčšinu svojich vlasov! 10 obrázkov vo fotogalérii Bartošová kvôli operáciám prišla o väčšinu svojich vlasov!

Tlačiť Diskusia (4)