Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Princezná Anna z rozprávky Kráľ Drozdia Brada: Tak vyzerá po 30 rokoch

06.12.2013 Casprezeny.sk

Krásna Slovenka Adriana Tarábková (47), známa divákom z rozprávky Kráľ Drozdia Brada, okúzľovala svojím pôvabom. Ako vyzerá dnes?

Adriana Tarábková 10 obrázkov vo fotogalérii Adriana Tarábková

Adriana Tarábková skončila s kariérou herečky a vydala sa za funkcionára futbalového Slovana Bratislava Zdena Romana, od ktorého prijala aj priezvisko. Ona sama má v slovenskej metropole firmu na obalové materiály a o ďalšom hraní nechce ani počuť. Dokonca odmietla ponuku Slovenskej televízia na nakrúcanie seriálu.

Chcela sa vyhnúť vlne záujmu, ktorá by ju zmietla. "V dnešnej dobe by to bolo o veľa krutejšie než v minulosti," hovorí krehká blondínka pre Magazín DNES. Okrem vlastného podnikania sprevádza manžela na dôležité futbalové zápasy všade po svete a akýkoľvek návrat pred kamery vylučuje.

Adriana Tarábková ako princezná Anna. 10 obrázkov vo fotogalérii Adriana Tarábková ako princezná Anna.

Aj keď Adriana svojím pôvabom okúzľovala vo filmoch i rozprávkach, v puberte sa príliš sebavedome necítila. "Ešte na začiatku školského roka v ôsmej triede som stála v rade pri telocviku ako najmenšia na poslednom mieste. Všetky moje spolužiačky už vyzerali ako ženy. Ja som bola malá a chudá ako mačiatko. O rok neskôr som bola zrazu druhá najvyššia, ale stále chudá. Dnes by to bolo možno plus, ale v čase, keď som dospievala ja, ešte kult štíhlosti nebol na programe dňa. Takže som vyrastala s pocitom, že všetky dievčatá okolo sú krásna a ja ich možno niekedy dostihnem," zveruje sa Romanová.

Adriana Tarábková v rozprávke Kráľ Drozdia Brada s Lukášom Vaculíkom. 10 obrázkov vo fotogalérii Adriana Tarábková v rozprávke Kráľ Drozdia Brada s Lukášom Vaculíkom.

 

Adriana Tarábková-Romanová s manželom. 10 obrázkov vo fotogalérii Adriana Tarábková-Romanová s manželom.

  Adriana Tarábková v známej rozprávke. 10 obrázkov vo fotogalérii Adriana Tarábková v známej rozprávke.

 

Tlačiť Diskusia (18)