Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Konečne to priznal! Abrhám a Šafránková žiadajú režisérov, aby hrali spolu

08.12.2013 Casprezeny.sk

Herci Libuška Šafránková (60) a Josef Abrhám (73) tvoria pár nielen v súkromí, ale aj pred kamerou.

Na verejnosti sa pár ukazuje len občas. 6 obrázkov vo fotogalérii Na verejnosti sa pár ukazuje len občas.

Hovorilo sa, že od režisérov žiadajú, aby mohli hrať len spolu. A Josef Abrhám to teraz sám potvrdil! Na premiére nového vianočného filmu Přijde letos Ježíšek? sa zišli všetky hviezdy, vrátane dvoch hlavných protagonistov Jozefa Abrháma a Libušky Šafránkovej.

Tí pôsobili rovnako zamilovane ako na začiatku svojho vzťahu. Libuška dokonca svojmu mužovi padla k nohám! Očividne si nič nerobili z obvinenia, že od režisérov žiadajú, aby mohli hrať spolu. Opatrne o tom prehovoril aj režisér František Filip, ktorý tento slávny pár obsadil do seriálov Cirkus Humberto alebo Náhrdelník.

Chcú byť spolu

"Určite chcú byť obsadzovaní spolu. Sú ale decentní, nepresadzujú to škaredo," potvrdil domnienku František Filip. To teraz zrejme nedopatrením na premiére svojho najnovšieho filmu potvrdil aj samotný Josef Abrhám!

"Pani režisérka bola prístupná. Keby to tak nebolo a bola by zaťatá, stiahol by som sa ako slimák do ulity. Vždy som si podľa toho snažil vyberať a chcel spolupracovať s tými, s ktorými bolo možné o veciach diskutovať," vysvetlil obľúbený herec pre agentúru Hermína.

Aj režisérka Leny Kny potvrdila, že všetky kroky musela konzultovať s hereckým párom. "V priebehu realizácie filmu sme konzultovali svoje názory a obojstranne sa počúvali. Život je o komunikácii a aj preto prebehlo natáčanie v zhode a pohode," dodala.

Herci Libuška Šafránková (60) a Josef Abrhám (73) tvoria pár nielen v súkromí, ale aj pred kamerou. 6 obrázkov vo fotogalérii Herci Libuška Šafránková (60) a Josef Abrhám (73) tvoria pár nielen v súkromí, ale aj pred kamerou.

Tlačiť Diskusia