Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Najslávnejšie účesy všetkých čias: Tieto výtvory na hlave vstúpili do histórie!

13.01.2014 Casprezeny.sk

Najznámejšie hviezdy šoubiznisu sa okrem svojho talentu preslávili aj ikonickými účesmi, ktoré sa navždy zapísali do dejín.

Najznámejšie účesy celebrít sa zapísali do histórie. 11 obrázkov vo fotogalérii Najznámejšie účesy celebrít sa zapísali do histórie.

Na Rachel, na Havla, na Beckhamku, na Audrey... S podobnou prosbou zákazníčok sa určite stretla takmer každá kaderníčka. Ktoré účesy sa sa stali najobľúbenejšími a kto ich preslávil?

Jennifer Aniston

Najobľúbenejší účes 90. rokov patrí jednoznačne Jennifer Anistonovej. Účes sympatickej priateľky Rachel kopírovali milióny žien. Sama herečka ho však nenávidela. "Úloha Rachel bola hrozná," priznala. "Preklínam kaderníka Chrisa, ktorý mi jej účes pripravoval. Keď som po nakrúcaní chcela vyzerať normálne, musela som si vlasy prečesať tromi kefami. Bolo to horšie ako operácia,“ spomína Jennifer.

Victoria Beckham

Victoria sa správne rozhodla pre chlapčenský zostrih. Netrvalo dlho a mánia krátkych účesov ovládla svet šoubiznisu.

Jackie Kennedy

Jacqueline Kennedy dokázala urobiť niečo, čo žiadna americká first lady pred ňou. Keď sa stala ako tridsaťročná prvou dámou Ameriky, jej predchodkyne vyzerali pri nej ako prababičky. Do formálnej módy vniesla dych mladosti a sviežosti. Tlač ju nazývala „Jej elegancia“ a ženy ju nadšene kopírovali.

Audrey Hepburn

Herečka Audrey Hepburn bola v 50. a 60. rokoch ikonou elegancie a vyberaného vkusu na plátne, ale aj v súkromí. Nežná a éterická Audrey s krátkym účesom pôsobila v dobe, keď boli v móde kypré blondínky plných tvarov, ako bytosť z iného sveta.

Jej útla postava, sofistikované vystupovanie a čisté črty tváre ju predurčovali stať sa ikonou elegancie. Kaderníci dodnes považujú jej účes z filmu Raňajky u Tiffanyho za najpopulárnejší vôbec.

Princezná Diana

Diana sa stala kráľovnou štýlu. Krátky účes vyzdvihol črty jej osobnosti, pôsobila v ňom jednoducho a zároveň elegantne.

Amy Winehouse

Zosnulú speváčku okrem nádherného hlasu preslávili aj vyčesané vlasy, ktoré nápadne pripomínali včelí úľ. Tento účes sa stal základným prvkom jej originálneho imidžu.

Aj tieto účesy sa zapísali do histórie:

David Beckham

Marilyn Monroe

Whoopi Goldberg

Liz Taylor

Farah Fawcett

Farah Fawcett 11 obrázkov vo fotogalérii Farah Fawcett

Anna Wintour

Anna Wintour 11 obrázkov vo fotogalérii Anna Wintour

Tina Turner

 Michael Jackson


Elvis Presley

Václav Havel


Tlačiť Diskusia (10)