Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tragické tajomstvo Arabely Jany Nagyovej: Jej prvá láska podľahla zákernej chorobe

10.01.2014 Casprezeny.sk

Herečku Janu Nagyovú (55) preslávila úloha princeznej Arabely. Na obdobie po jej nakrúcaní však spomína nerada. Aké tajomstvo skrývala?

Arabela Jana Nagyová na obdobie po nakrúcaní rozprávkového seriálu nerada spomína. 8 obrázkov vo fotogalérii Arabela Jana Nagyová na obdobie po nakrúcaní rozprávkového seriálu nerada spomína.

Jane Pulm Nagyovej totiž pred rokmi zomrel jej prvý manžel Miro Kubovič, ktorý podľahol rakovine pečene. "Nerada na to obdobie spomínam," hovorí dnes herečka o tragickej minulosti.

Na svoju prvú lásku Nagyová spomína ako na krásnu, ale naivnú. Hokejového trénera Mira Kuboviča si vzala krátko po nakrúcaní úspešného seriálu. Na svadbu s Mirom jej šaty navrhol Theodor Pištěk, ten istý návrhár, ktorý jej šil šaty pre Arabelu. Narodila sa im dcéra, dostala meno Jana po mamičke. Lenže očarenie vyprchalo, jej muž holdoval alkoholu, rozprávka sa skončila a prišiel rozvod.

Po ňom sa Nagyová odsťahovala za ďalším mužom do Nemecka. Prvá láska však navždy zostane prvou láskou, preto keď Miro zomrel na rakovinu pečene, Jana tento fakt ťažko znášala. "Boli sme už rozvedení a s dcérou sme žili v Nemecku, keď zomrel," zverila sa denníku Aha! Nagyová.

"Nebola som ani na pohrebe, pretože to vtedy nešlo. Ani moja dcéra Jana sa s otcom nemohla rozlúčiť. Bude ju to celý život prenasledovať," opísala situáciu Nagyová, ktorá nechápe krutosť života. "Je jedno, koľko máte rokov. V každom prípade podľahnúť rakovine je veľmi bolestivé. Nielen pre toho človeka, ale aj pre celé jeho okolie," dodáva Arabela.

Jej druhým manželom sa stal nemecký podnikateľ Harald Schlegel, ktorý o jej srdce bojoval aj nákladnými darmi - napríklad červeným ferrari. Hoci si myslela, že práve Harald, otec jej druhého dieťaťa, syna Haralda, bude tým pravým, opäť nasledoval rozvod.

Dlho však nesmútila, pretože jej do cesty vstúpil podnikateľ Toni Pulm. Sama Nagyová však nič neľutuje, ani prerušenie filmovej kariéry, a rada na svoj život spomína. "Môj životný príbeh je veľmi čarovný a dobrodružný," hovorí nesmrteľná rozprávková princezná, ktorá má s tretím mužom ešte dcérku Sophiu.

Tlačiť Diskusia (3)