Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Niet nad lacné a originálne riešenie! Super rande sa dá spraviť aj doma

13.02.2014 Dagmar Vragašová

Zahoďte za hlavu starosti okolo zháňania rezervácie v drahej reštaurácii či plánovania romantických výletov náročných na čas.

Radšej netradične využite všetky miestnosti, ktoré vám ponúka váš byt!

Spálňa

Urobte si raňajkové rande priamo v posteli! Omeleta, sladké palacinky, mafiny a k tomu voňavá káva. Tých pár omrviniek na plachte za to stojí. Potom všetko odpracte a ešte si spolu chvíľu poleňošte. Možno príde aj sladká bodka.

Kuchyňa

Čo si spolu navaríte, to si spolu aj zjete. Spoločná príprava jedla vám pomôže k vzájomnému zblíženiu a nezabudnite si k tomu pustiť hudbu. Ak sa na varenie vo dvojici necítite, je tu stále možnosť donášky jedál, ktoré si môžete vychutnať v úplnom súkromí. Povoľte uzdu bláznivým nápadom. Pokojne odsuňte stôl, prestrite na zem deku a piknikujte.

Kúpeľňa

Náročný deň zakončite spoločne vo vani. Napustite ju teplou vodou a pridajte vonné oleje, ktoré vás uvoľnia a naladia na príjemné chvíle. Nezabudnite, že sviečky romantike len pridajú a určite nimi nešetrite. Budete tam len vy dvaja, vaše telá v mihotavých odrazoch plamienkov a nebojte sa dopriať si aj vzájomnú masáž.

Obývačka

Čo tak trochu si zaspomínať na dovolenku pri mori? Oblečte si plážové šaty, naservírujte svieži drink a vytiahnite suveníry, ktoré začali zapadať prachom. Pustite si hudbu, ktorá vám navodí tú správnu dovolenkovú atmosféru, a pripomeňte si, aké to bolo vtedy. Prežite tie nezabudnuteľné chvíle znova!

Tlačiť Diskusia
Focus Media