Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Jan Saudek je už v chomúte: O 45 rokov mladšiu ženu si vzal v Číne!

26.03.2014 Casprezeny.sk

Dlho predlho fotograf Jan Saudek (78) hovoril o tom, že sa ožení. Lenže roky ubiehali a nič sa nedialo...

Teraz sa konečne rozhýbal a stal sa ženáčom. Jeho manželkou sa podľa očakávania stala žena, s ktorou už má dve deti.

Informáciu o svadbe potvrdila prostredníctvom sociálnej siete práve novinárka Pavlína Hodková. "Priatelia, tak teda ÁNO!", napísala na svoj profil, čím spustila obrovskú vlnu gratulácií. Jej deti Matěj a Anna Marie tak majú konečne ocka aj v papieroch.

O svadbe v minulosti neskutočne vitálny Saudek opakovane hovoril. "Pochopiteľne, že si ju vezmem. Keď pre nič iné, tak aby aspoň prevzala práva na moje dielo," hovoril v minulosti Saudek v jasnej narážke na spory s expartnerkou Sárou Saudkovou a synom Samuelom.

Ako vlastne požiadal svojrázny umelec svoju milú o ruku? Aj o tom hovoril , hoci nadnesene. "Mnohokrát, hlavne, keď som opitý," smial sa Saudek v rozhovore pre Primu.

Jan Saudek je už v chomúte: O 45 rokov mladšiu ženu si vzal v Číne!

Pár sa bral na českej ambasáde v Pekingu a išlo o veľmi skromný obrad, na ktorom neboli ani deti páru. Pavla prijala Janovo priezvisko. "Nové dokumenty ešte nemám, tak zatiaľ stále používam dievčenské priezvisko, ale dokážete si predstaviť, že by som si nevzala to Janovo?" povedala webu Super.cz novopečená Pavla Saudková.

Pýtate sa na fotografie zo svadby? Mali by byť predsa dokonalé, keď sa žení majster fotografie. Lenže smola. Pavlína prezradila, že ich fotili na mieste len vypožičaným fotoaparátom a zábery sú podľa jej slov strašné. Nikomu ich teda nechcú ukazovať.

Tlačiť Diskusia (2)