Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Klape vám to, či nie? Čo prezradí poloha v spánku o vašom vzťahu? Taká je pravda!

13.06.2014 Casprezeny.sk

To, akým spôsobom zaspávate a akú polohu najčastejšie s partnerom zaujmete pri spánku, môže o vašom vzťahu prezradiť mnohé.

Podľa toho, ako blízko k sebe ležíte, či sa túlite k sebe alebo sa obraciate chrbtom, sa dá posúdiť, aký máte vzťah. Podľa toho, ako blízko k sebe ležíte, či sa túlite k sebe alebo sa obraciate chrbtom, sa dá posúdiť, aký máte vzťah.

Vaše telo za vás hovorí aj v noci, keď ticho oddychujete vedľa svojho partnera. Podľa toho, ako blízko k sebe ležíte, či sa túlite k sebe alebo sa obraciate chrbtom, sa dá posúdiť, aký máte vzťah.

1. Futbalista

Ako vyzerá: Obaja ležíte na boku, čelom k sebe a jednou nohou sa dotýkate.

Význam: To, že sa dotýkate jednou nohou, je pre vás úplne postačujúci prejav blízkosti. Obaja máte náročný denný program a máte to radi. Netrávite spolu síce toľko spoločných chvíľ, koľko by ste chceli, ale o to viac si ich potom spolu užijete.

Maniere a výhody: Preleňošiť celú nedeľu, to nie je nič pre vás. Radšej si privstanete a idete si zabehať, než by ste išli na kávičku do tej novej kaviarne, o ktorej všetci vaši známi stále hovoria.

2. Klasické lyžice

Ako vyzerá: Klasickú polohu lyžičky pozná snáď každý. Ležíte tesne pri sebe, na boku, ten vzadu sa tesne priľne k partnerovmu chrbtu.

Význam: Táto poloha vypovedá o tom, že máte jasný názor na váš vzťah a beriete na seba tradičné roly vo vzťahu. Osoba, ktorá je vzadu, má pocit, že by mala váš vzťah chrániť pred problémami, zatiaľ čo ten vpredu je ten citlivejší. Klasickí lyžičkari podporujú jeden druhého a nikdy nechodia do postele naštvaní.

Maniere a výhody: Váš život je predovšetkým o pohodlí a milujete jedlo.

3. Jednoručky

Ako vyzerá: Jeden leží na chrbte s jednou rukou položenou na partnerovi.

Význam: Ste nezávisí, ale otvorení kompromisom. Máte iný názor na politiku, alebo na pozíciu záchodovej doštičky, ale napriek tomu v mnohom dokážete nájsť spoločnú reč a to predovšetkým, ak ide o reč lásky.

Výhody a maniere: Romantická večera sa vo vašom prípade často zmení v arénu, kde si vášnivo vymieňate argumenty. Našťastie však neexistuje nič, čo by vás rozpálilo viac, ako pohár dobrého vína a poriadna výmena názorov.

4. Chrbtom k sebe

Ako vyzerá: Každý z vás leží na svojej strane postele a ste k sebe otočení chrbtom.

Význam: Zaspávať v tejto pozícii môže znamenať, že ste proste len praktickí. Máte predsa takú veľkú posteľ, tak prečo sa tlačiť. Avšak môže to tiež značiť istú nevšímavosť a nevyriešené problémy.

Výhody a maniere: Vy milujete umenie, on športy. Vy ste vegetariánka a on napchá slaninu úplne do všetkého. Ste úplné protiklady, ale úprimne obdivujete a oceňujete vlastnosti toho druhého.

Tlačiť Diskusia
Focus Media