Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

To je zmena! Šik účes dodal pani Jarmile šmrnc: Pozrite sa, ako ju omladil!

13.07.2014 Beata Suchá

Sympatická Jarmila pochádza z Báhoňa a prevádzkuje vlastnú autoumyváreň. Vo voľnom čase rada hráva volejbal. Nový účes ju úžasne omladil.

Jarmila pred zmenou 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog Jarmila pred zmenou

Jarmila(48)

Jarmila pred zmenou 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog Jarmila pred zmenou

Kaderníčka Karolína Zardová:

Pani Jarmilka odstavila starostlivosť o svoje vlasy na druhú koľaj. Strih bol vyrastený, konce oslabené a rozdvojené. Na ozdravenie vlasov bolo potrebné skrátiť dĺžku až na ramená.

Namáhané vlasy si vyžadujú radikálne skrátenie. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog Namáhané vlasy si vyžadujú radikálne skrátenie.

Vlasy som spostupnila a pramienky okolo tváre prestrihala, aby účes nadobudol mladistvý šmrnc. Príjemná čokoládová farba perfektne zakamufluje šediny a zvýrazní farbu očí. 

S nanášaním farby začíname pri korienkoch. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog S nanášaním farby začíname pri korienkoch.

Na záver vyfúkame vlasy na guľatej kefe dohladka. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog Na záver vyfúkame vlasy na guľatej kefe dohladka.

Vizážistka Anka Margušová: 

Kvalitná zahusťujúca maskara dokonale omladí pohľad.

Kvalitná zahusťujúca maskara dokonale omladí pohľad. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog Kvalitná zahusťujúca maskara dokonale omladí pohľad.

Tip profesionála: Pri jemných vlasoch neodporúčam používať vlasovú masku, ktorá ich zbytočne zaťaží. Stavte na ľahučký hydratačný kondicionér a sprej na objem.

Jarmila (48) 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog Jarmila (48)

Jarmila po zmene 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog Jarmila po zmene

Tlačiť Diskusia (14)
Focus Media