Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Jiří Pomeje na materskej: Konečne ukázal dcérku! Takto vyzerá jeho malá princezná

24.10.2014 Casprezeny.sk

Jiří Pomeje dnes? Dalo by sa povedať, že je otcom v sukni. S dcérou Aničkou (1) je na materskej dovolenke, zatiaľ čo jeho manželka Andrea (25) chodí  do práce.

S dcérou Aničkou (1) je Jiří Pomeje na materskej dovolenke, zatiaľ čo jeho manželka Andrea chodí do práce. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: abl S dcérou Aničkou (1) je Jiří Pomeje na materskej dovolenke, zatiaľ čo jeho manželka Andrea chodí do práce.

Musíme ale dodať, že Jirko sa funkcie "matky" v domácnosti zhostil naozaj skvele, hoci väčšina chlapov by si radšej vzala tri bokovky, než by sa 24 hodín denne starali o dieťa.

Jiří Pomeje sa o dcéru Aničku, ktorá nedávno oslávila rok, vzorne stará. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: ara Jiří Pomeje sa o dcéru Aničku, ktorá nedávno oslávila rok, vzorne stará.

Pomeje teraz s rodinkou býva v Prahe kúsok od veľkého parku, takže s Aničkou, ktorá práve skúša svoje prvé krôčiky, je v parku každú chvíľku. A učí ju chodiť. "Keď ju pridržujem za ručičky, tak jej to šliape už náramne. Sama sa ale ešte bojí," povedal šťastný otec s tým, že do Vianoc Anička jednoducho chodiť musí. Má s ňou totiž veľké plány.

Jiří Pomeje chodí s dcérkou do parku. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: ara Jiří Pomeje chodí s dcérkou do parku.

"Chystáme sa na hory, behať po snehu, guľovať sa a možno Aničku postavíme aj na pidilyže, tak sa teraz dievča musí snažiť," hovorí Jirka Pomeje.

Malá Anička už robí prvé krôčiky. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: ara Malá Anička už robí prvé krôčiky.

Tlačiť Diskusia (6)
Focus Media