Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Beauty zákroky, ktorým ani nebudete veriť: Aj tieto šialenosti si ženy dávajú robiť!

24.11.2014 Casprezeny.sk

Ženy v túžbe po kráse siahajú po posledných – a čoraz šialenejších – nových kozmetických trendoch, ktoré sú schopné potlačiť nielen vrásky, ale aj našu osobnosť.

Vyhladenie vrások nad hornou perou: Mladšia o 5 rokov

Čo to je?

Ošetrenie bez chirurgického zákroku, ktoré zasiahne vertikálne vrásky v oblasti hornej pery.

Ako to funguje?

Vrásky nad hornou perou sú často prvým príznakom starnutia a časom sa môžu prehlbovať, pretože pokožka stráca elasticitu a kolagén. Táto hodinová procedúra, ktorá je rozdelená do 20-minútových sedení, používa špeciálny ,vyhladzovač´ vrások. Svetlom a elektrickou stimuláciou pôsobí na tkanivo a vypĺňa vrásky.

Vrásky nad hornou perou sú často prvým príznakom starnutia. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock, profimedia.sk Vrásky nad hornou perou sú často prvým príznakom starnutia.

Lifting zadku

Čo to je?

Mysleli ste si, že ženy si dávajú vyhladzovať len pokožku tváre? Ste na omyle! Dnes si už môžete dať vymasírovať a ošetriť laserom i vaše pozadie. Ak túžite po dokonalej hebkosti, nanesú vám aj čučoriedkovú pleťovú masku. To všetko dnes kozmetické salóny majú vo svojej ponuke. Takáto procedúra má predísť začervenaniu a vyrážkam na vašom zadku. Celebrity čoraz častejšie zverejňujú na Instagrame fotky svojich dokonalých zadočkov. Medzi nimi napríklad aj americká herečka Kim Kardashian či speváčka Nicky Minaj. Mimochodom, tie dve majú okrem liftingu v zadočkoch aj špeciálne implantáty.

Kim Kardashian 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock, profimedia.sk Kim Kardashian

Pozadie speváčky Nicky Minaj je jej pýchou. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock, profimedia.sk Pozadie speváčky Nicky Minaj je jej pýchou.

Ako to funguje?

Najprv vám pozadie ošetria čučoriedkovým chemických pílingom, aby pokožku zbavili odumretých buniek. Následne je vaša zadnica vystavená asi 15 minút červenému, žltému a modrému LED svetlu, ktoré odstráni jemné jazvy a naštartuje cirkuláciu.

Implantáty do brady

Čo to je?

Túto drastickú procedúru, ktorá vyvažuje črty tváre a mení jej obrysy, využila už v roku 1950 Marilyn Monroe. Môže to znieť ako z hororu, ale kozmetická chirurgia zaznamenala v posledných 4 rokoch 50-percentný nárast len v oblasti implantátov do brady.

Zdá sa, že krásna Norma Jeane Mortenson si nevylepšila iba meno. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock, profimedia.sk Zdá sa, že krásna Norma Jeane Mortenson si nevylepšila iba meno.

Ako to funguje?

Implantáty vyrobené umelo alebo z tuku odsatého z inej časti tela sa vložia pod pokožku, ktorú potom zašijú stehmi.

Ušný botox: Mladšia o 5 rokov

Čo to je?

Za 250 eur si môžete spraviť mini-výlet do Paríža, alebo si dáte vpichnúť injekciu, aby ste omladili svoje ovisnuté ušné lalôčky.

Ako to funguje?

Do kože vám vpichnú výplň, aby bolo tkanivo vašich uší zaoblené. Bibiana (60) podstúpila procedúru po tom, čo si z nej ľudia uťahovali. Vraveli, že čoskoro jej odpadnú uši. ,,Tým, že som starla a moja pokožka strácala elasticitu, som sa cítila plachá a trpela som nedostatkom sebavedomia,“ hovorí. ,,Keď som počula o ušnom botoxe, znelo mi to ako ideálne riešenie mojej situácie. Dala som si to urobiť. Moje uši boli potom citlivé a cítila som bolesť, no určite to stálo za to,“ hovorí Bibiana. ,,Dnes na mne náušnice opäť vyzerajú vkusne.“

Kam ste až ochotná zájsť, aby ste vyzerali mladšie? 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock, profimedia.sk Kam ste až ochotná zájsť, aby ste vyzerali mladšie?

Tlačiť Diskusia
Focus Media