Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Kto by to o ňom povedal! Pomejeho exmanželka si pustila ústa na špacír: Čím ho vytočila?

06.02.2015 Casprezeny.sk

Exmanželka Jiřího Pomejeho (50) Michaela Kuklová (46) sa nečakane rozhovorila o ich manželstve a to, čo prezradila, jej bývalého poriadne otrávilo.

Kuklová a Pomeje počas rozvodu. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: foto Blesk - Dana Kolářová, Ladislav Křivan, abl Kuklová a Pomeje počas rozvodu.

Michaela Kuklová (46) totiž svojho exmanžela Jiřího Pomejeho (50) označila za žiarlivca, kvôli ktorému 10 rokov musela trčať doma.

"On žiarlil a ja som desať rokov čakala doma s večerou, ani divadlo som nehrala. A potom som si raz dovolila ísť na nejakú dotočnú (párty po nakrúcani - pozn. red.), pretože už sme si hovorila: Kruci, ako takto nie !," rozhovorila sa pred televíznou kamerou vo VIP správach Michaela s tým, že Jirka sa okamžite na dotočnej zjavil ako boh pomsty.

Kuklová a Pomeje v čase, keď boli spolu šťastní. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: abl Kuklová a Pomeje v čase, keď boli spolu šťastní.

"Hlúposti, nezmysly. Bolo to úplne inak. Ja sa k tomu ale vyjadrovať nebudem. Vážne nepotrebujem si týmto spôsobom robiť reklamu a vyťahovať niečo, čo bolo za prvej republiky," komentuje znechutene Pomeje.

A či je žiarlivý? "Pozrite, kto nežiarli, nemiluje. A ja som zdravo žiarlivý v medziach," hovorí Pomeje.

  Pomeje má už novú rodinu. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: abl, Mária Rušinová Pomeje má už novú rodinu.

 

 

Tlačiť Diskusia
Focus Media