Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chcete vyzerať mladšie? Pomôže týchto 5 trikov v líčení, ale aj jeden špeciálny tip

02.06.2015 Casprezeny.sk

Zaraďte do svojho líčenia pár krokov, vďaka ktorým budete vyzerať tak, ako by ste prespali 10 hodín, aj keď ich v skutočnosti bolo len 5.

Chcete vyzerať mladšie a odpočinutejšie, než sa v skutočnosti cítite? Vieme, ako na to! 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock, archív firiem Chcete vyzerať mladšie a odpočinutejšie, než sa v skutočnosti cítite? Vieme, ako na to!

Tiež tak nenávidíte, keď sa vás ráno niekto spýta: "Vyzeráš unavene, nie si chorá?" A to zvlášť v prípade, že ste pred chvíľou strávili pekných pár desiatok minút v kúpeľni pri zrkadle v snahe, aby ste rozhodne nevyzerali unavene.

Začnite hydratačným krémom

Dehydratovaná pokožka je tým hlavným dôvodom, prečo vyzeráte unavene a strhane. Opakovať vám, ako dôležitý je pitný režim, je už určite zbytočné, ale aj tak občas zabúdame na to, že pleť je potrebné hydratovať aj zvonku. Po rannom vyčistení pleti preto nezabúdajte na hydratačný krém.

Nájdite si konečne dokonalý make-up

Nič vás neurobí staršou a unavenejšou ako zlý make-up. Či už máte odtieň, ktorý úplne nekorešponduje s vašou pleťou, konzistenciu, ktorá ju vysušuje, alebo naopak upcháva, alebo si ho dávate príliš veľa, je to vidieť viac, než si myslíte. Vyberte si správny odtieň aj kryciu schopnosť make-upu a naučte sa ho aplikovať kozmetickou hubkou alebo štetcom, ktoré ho dokážu do pleti zapracovať oveľa lepšie ako vaše prsty. Budete vyzerať prirodzene a sviežo.

Urobte si čas na lícenku

Aj keď sa ponáhľate, nájdite si minútku na nanesenie lícenky. Alebo si ju aspoň prihoďte do kabelky a dolíčte sa v práci. Lícenka je totiž produktom, ktorý vám dokáže dať do vzhľadu nádych malého dievčatka, ktoré práve pribehlo zo sánkovania. Vyberajte si takú, ktorá je sýto pigmentovaná a nanášajte ju štetcom.

Nepreháňajte to s linkou

Hrubé, sýto čierne linky vám síce dajú dramatický sexi pohľad, ale hodia sa skôr na večerné líčenie. Tým skôr v prípade, že už ste oslávili štyridsiatku. Zbytočne hrubá linka totiž vaše oči opticky zmenší a čierna farba zasa zvýrazní tmavé kruhy pod očami. Od štyridsiatky teda vymeňte čiernu linku za tmavo hnedú a maľujte ju len k línii horných rias. Vaše oči budú výrazné, ale opticky sa zväčšia namiesto toho, aby ste si ich zmenšili.

Zdriemnite si počas dňa

Pochopiteľne nie doslova, ťažko si môžete dať počas osemhodinovej pracovnej doby trikrát šlofíka. Dve minúty na to, aby ste si opravili make-up, ale pravdepodobne nájsť dokážete. Keď si budete potrebovať odskočiť, vezmite si so sebou kozmetickú taštičku, prepudrujte lesklé miesta a opravte rúž, linky alebo lícenku. Budete vyzerať rovnako dokonale a sviežo ako ráno.


Náš tip na omladenie pleti:

ageLOC Tru Face Essence Ultra

Cena.............................. €234,42

ageLOC Tru Face Essence Ultra vám pomôže získať mladistvo vyzerajúcu pleť. Tieto jedinečne vytvorené kapsuly obsahujú Ethocyn a takisto silu revolučnej anti-agingovej vedeckej technológie ageLOC, ktorá sa zacieľuje na zdroje viditeľných znakov starnutia (napr. strata pevnosti pokožky).

ageLOC Tru Face Essence Ultra 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: PR článok ageLOC Tru Face Essence Ultra  

ageLOC sa zacieľuje na zdroje viditeľných znakov starnutia pokožky a umožňuje vám tešiť sa z pevnej pleti.

  • Obsahuje silu látky Ethocyn a bolo klinicky potvrdené, že táto zložka pomáha zlepšiť hlavné komponenty potrebné pre vláčnu pokožku.
  • Pomáha tvarovať a spevniť pokožku pre dosiahnutie mladistvejšieho vzhľadu.
  • Zvyšuje odolnosť pokožky okolo očí, krku, líc a čeľuste.
  • Pomáha chrániť pokožku pred oxidačným stresom. 

Použitie:

Používajte ageLOC Tru Face Essence Ultra dvakrát denne pre optimálne výsledky. Zahrňte tento produkt do svojho denného režimu starostlivosti o pleť a použite ho pred krokom hydratácie. Použite vždy len jednu kapsulu ageLOC Tru Face Essence Ultra. Otvorte ju otáčaním. Jemne vytlačte dve alebo tri kvapky na problematické oblasti tváre, následne naneste zvyšný obsah produktu na celú tvár a krk. Na dosiahnutie maximálnych výhod stačí naniesť tenkú vrstvu produktu.

Produkt ageLOC Tru Face Essence Ultra môžete jednoducho zahrnúť do svojho denného režimu s produktmi ageLOC Transformation. Jednoducho naneste ageLOC Tru Face Essence Ultra na pleť po použití produktu ageLOC Future Serum.

 

 

Tlačiť Diskusia (2)
Focus Media