Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Legendárne Spice Girls po 20 rokoch: Ako sa zmenili? Z dievčat sú dámy v najlepších rokoch

09.05.2015 Casprezeny.sk

Členky jednej z najslávnejších dievčenských skupín všetkých čias Spice Girls sa po rokoch opäť dali dokopy. Pozrite sa, ako sa na nich podpísal čas. Foto vnútri.

Spice girls 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Nový Čas Spice girls

V sobotu sa v marockom Marakeši konala veľkolepá párty, ktorú organizoval pár snov - Victoria a David Beckhamovci. Dôvodom boli okrúhle narodeniny Davida, kotrý oslavoval štyridsiatku.

Keďže Beckhamovci vedia pripraviť takéto akcie naozaj v hviezdnom štýle, na pártys sa objavilo množstvo prominentných hostí a pri tejto príležitosti sa stretli aj dievčatá, či vlastne teraz už dámy v najlepších rokoch z najslávnejšej dievčenskej skupiny všetkých čias Spice girls. Vlastne jedna z nich, Mel B, chýbala, a tak ju pre tento večer nahradila rodinná priateľka Beckhamovcov, Eva Longoria, ktorá si hneď dala meno Latina Spice.

Spice girls na párty pri príležitosti 40. narodením Davida Beckhama, vpravo dolu herečka Eva Longoria. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Profimedia.sk Spice girls na párty pri príležitosti 40. narodením Davida Beckhama, vpravo dolu herečka Eva Longoria.

Spajsky sa rozpadli pred 15 rokmi, a takto vyzerajú dnes Victoria 'Posh Spice' Beckham, Mel C 'Sporty Spice', Emma 'Baby Spice' Bunton a Geri 'Ginger Spice' Halliwell. Máte pocit, že sa za ten čas nejako zmenili?

Tlačiť Diskusia (3)
Focus Media