Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nikto nevie, kto je táto žena, ale všetci si ju fotia: Stačí jediný pohľad a pochopíte, prečo!

23.05.2015 Casprezeny.sk

Vždy, keď sa táto žena objaví na filmovom festivale v Cannes, okamžite sa stáva stredobodom pozornosti. Čo je na nej také zvláštne? To musíte vidieť!

Elena Lenina sa každý rok postará o najbláznivejší účes. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Elena Lenina sa každý rok postará o najbláznivejší účes.

Elena Lenina je žena, ktorá keď sa objaví v Cannes, je nemožné ju prehliadnuť. V skutočnosti nikto netuší, čo tam vlastne hľadá. Podľa stručného profilu na internete ide o ruskú televíznu hviezdičku, ktorá sa narodila v roku 1979, objavila sa v niekoľkých filmoch a vydala sa v roku 2012.

Hoci Elena nepatrí medzi najznámejšie celebrity, každý rok sa objaví na filmovom festivale v Cannes a nikdy to nie je len tak - vďaka svojim zvláštnym outfitom a bláznivým účesom sa z nej na červenom koberci stáva hviezda, ktorú si všetci dychtivo fotia.

Na premiére nového filmu Woodyho Allena Irrational Man šokovala nezvyčajným účesom zloženom z obrovských gúľ, ktoré vyzerali ako dve basketbalové lopty. Nuž, fantázii sa medze nekladú, najmä nie vo svete celebrít...

Elena Lenina s bizarným účesom rozhodne zaujala. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Elena Lenina s bizarným účesom rozhodne zaujala.

Pri výbere účesu nedostatkom odvahy určite netrpela. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Pri výbere účesu nedostatkom odvahy určite netrpela.

Elena Lenina a jej bláznivý (a zároveň neprehliadnuteľný) účes. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Getty Images Elena Lenina a jej bláznivý (a zároveň neprehliadnuteľný) účes.

A čo poviete na toto účesové tornádo a odvážne šaty s krídlami? Takto sa Elena predviedla na premiére filmu Mad Max: Fury Road.

Takto sa Elena predviedla na premiére filmu Mad Max: Fury Road. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Takto sa Elena predviedla na premiére filmu Mad Max: Fury Road.

A čo poviete na toto účesové tornádo? Takto sa Elena predviedla na premiére filmu Mad Max: Fury Road. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Getty Images A čo poviete na toto účesové tornádo? Takto sa Elena predviedla na premiére filmu Mad Max: Fury Road.

Tlačiť Diskusia (24)
Focus Media