Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Jediná odpoveď o vás povie všetko: Urobte si rýchly TEST, výsledok je až bolestivo pravdivý!

21.06.2015 Casprezeny.sk

Túžite sa o sebe dozvedieť viac? Urobte si tento rýchly test a zistite, akí naozaj ste. Stačí odpovedať na jedinú otázku.

Čo o vás prezradí obľúbená farba? 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Čo o vás prezradí obľúbená farba?

Tento osobnostný test je veľmi jednoduchý. Stačí, ak si z týchto farieb vyberiete svoju najobľúbenejšiu (bez dlhého premýšľania) a prečítate si, čo všetko o vás vaša voľba prezrádza.

Ktorú z týchto 3 farieb máte najradšej?

MODRÚ

ČERVENÚ

ZELENÚ


Čo to znamená?

A teraz sa pozrieme na to, aké sú vaše silné a slabé stránky.

Ak ste si vybrali MODRÚ, znamená to, že ste:

Ak ste si vybrali MODRÚ, znamená to, že ste... 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Ak ste si vybrali MODRÚ, znamená to, že ste...

---> Disciplinovaní, analytickí. Svoje správanie máte vždy pod kontrolou, voči druhým ste citliví a vnímaví. V živote si idete svojou cestou, snažíte sa dosiahnuť vytýčené ciele, ste vytrvalí a nevzdávate sa ľahko. Niekedy to môže ísť na úkor vašej individuality.

---> Precízni, presní. Máte radi, ak sú veci na správnom mieste, v správnom poradí,  milujete (a zároveň aj vyžadujete) poriadok a disciplínu. Vynikáte svojím logickým uvažovaním, viete sa správne rozhodovať a ste prirodzeným lídrom. Keď niečo nie je na svojom mieste alebo máte okolo seba neporiadok, cítite sa frustrovaní.

---> Citliví na kritiku, pesimistickí. Kritiku si beriete príliš k srdcu, reagujete defenzívne, urazíte sa. Veľmi vám záleží na tom, čo si o vás druhí myslia. Často ste pesimistickí, očakávate to najhoršie, držíte sa hesla "Radšej sa báť, ako sa zľaknúť", máte tendenciu veriť, že zlo a bolesť v živote napokon vždy prevážia dobro a lásku.


Ak ste si vybrali ČERVENÚ, znamená to, že ste:

Ak ste si vybrali ČERVENÚ, znamená to, že ste... 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Ak ste si vybrali ČERVENÚ, znamená to, že ste...

---> Vytrvalí, spoľahliví. Dodržíte slovo a to, čo poviete, už nemeníte. Takisto nemeníte ani svoje životné názory a neprekáža vám, ak s vami druhí nesúhlasia. Držíte sa svojho, aj keby ste o pravdu mali bojovať s každým okolo seba.

---> Vyriešite každý problém. Vždy nájdete správne riešenia a odpovede. Máte dobré abstraktné myslenie. Problémy nevnímate ako prekážky, ale ako nevyhnutné zastávky na ceste k dosahovaniu cieľov. Orientujete sa na okamžité výsledky. Ak musíte čakať pridlho, ste frustrovaní a úzkostní. Chcete mať všetky odpovede - a najlepšie ihneď.

---> Rozhodujete sa veľmi rýchlo. Vaše konanie je rýchle, efektívne a väčšinou aj správne. Práve preto ste v skupine lídrom, nenecháte sa vyviesť z miery, konáte pokojne, rozvážne a ostatní vám tieto schopnosti len ticho závidia.

---> Netrpezliví, neznášate čakanie, nekonečné rady a chaos. A občas priveľa rozprávate.


Ak ste si vybrali ZELENÚ, znamená to, že:

Ak ste si vybrali ZELENÚ, znamená to, že... 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Ak ste si vybrali ZELENÚ, znamená to, že...

---> Viete skvele podporovať a povzbudzovať druhých, ste veľmi priateľskí, milujete ľudí a oni to cítia.

---> Ste milí, empatickí, srdeční, obľúbení v spoločnosti, jednoducho sympatickí ľudia, ktorým záleží na ostatných. K druhým sa správate presne tak, ako chcete, aby sa k vám správali oni.

---> Lojálni, verní. Tajomstvá priateľov sú u vás v bezpečí, dodržiavate svoje sľuby a neklamete.

---> Skvelí poslucháči. Každého si vypočujete, poradíte mu a pamätáte si, čo vám kto povedal. Ľudia vám dôverujú a vedia, za kým prísť, keď majú nejaký problém.

---> Nemáte radi zmenu. Rešpektujete a ceníte si tradície. Robíte veci tak, ako ste zvyknutí, lebo viete, že to takto funguje. Nové postupy vás zneisťujú, nedôverujete im.

---> Termíny vám nič nehovoria. Máte problém dokončiť a odovzdať veci včas. Neznášate záväzné termíny, dátumy, deadliny. Najradšej robíte veci podľa svojho tempa a chuti. Ak sa vám nechce, tak sa vám nechce. Bodka!

Tlačiť Diskusia (8)
Focus Media