Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Toto mu nemala robiť! Andrea Pomeje o intímnych problémoch svojho muža: Prečo nechcel sex?

16.07.2015 Casprezeny.sk

Manželka Jiřího Pomeje (50) Andrea (27) prezradila na svojho manžela niečo, čo ho asi vôbec nepoteší.

Jiří Pomeje a Andrea Šťastná 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: abl Jiří Pomeje a Andrea Šťastná

Andrea Pomeje sa rozhovorila o intímnych veciach v spolužití s jej manželom, hercom a producentom Jiřím Pomejem. Prehovorila o tom, ako sa zmenil ich sexuálny život po narodení dcéry.

Hrdý otec Jirka Pomeje s manželkou Andreou a dcérou Aničkou. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: ara Hrdý otec Jirka Pomeje s manželkou Andreou a dcérou Aničkou.

Keď sa Jiří Pomejej zoznámil so slečnou Šťastnou, jeho terajšou manželkou, ich intímny život bol viac než búrlivý. To sa však radikálne zmenilo po narodení ich dcéry Aničky.

Jiří Pomeje s partnerkou Andreou. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: abl Jiří Pomeje s partnerkou Andreou.

Andrea Pomeje pre portál blesk.cz priznala, že po pôrode nemali sex štyri mesiace a problém bol v jej manželovi. Keďže v tom čase bývali v malom byte a ich Anička bola neustále s nimi, Jiří si nevedel predstaviť sex v prítomnosti dieťaťa. Svoje zohrala aj únava zo starostlivosti o malé dieťa.

Pomeje sa chválil ročnou dcérou, ktorá je celá po mamičke! 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: abl, Mária Rušinová Pomeje sa chválil ročnou dcérou, ktorá je celá po mamičke!

Ako to potom vyriešili? Andrea Pomeje je veľmi tolerantná a chápavá žena, takže z manželovho bloku nerobila drámu. Ich sex už nie je taký spontánny, ako kedysi, musia ho plánovať na čas, keď im má kto Aničku postrážiť.

Tlačiť Diskusia (10)
Focus Media