Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Petr Vágner z Búrlivého vína poriadne zamotá hlavu Nele Pociskovej: Ako sa toto skončí?

31.07.2015 Monika Chybová

Fešnému Petrovi Vágnerovi (37) z Búrlivého vína neodolá jeho herecká partnerka Nela Pocisková. Ako sa vyvinie ich vzťah?

Ako sa toto skončí? 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Maroš Ďatko/Tv Joj, Tv Markíza Ako sa toto skončí?

Musíte si plánovať aj súkromné aktivity?

Naplánované mám len divadlo, rádio, natáčanie, dabing a moderovanie. Osobný život našťastie nie. A dúfam, že to tak dlho vydrží! (smiech) Občas je to naozaj na minúty, ale snažím sa to potom deťom vykompenzovať. Aj tréningy mi zaberú dosť času, ale prispôsobujem ich ostatným veciam. No občas je to aj tak veľmi náročné – ráno behať, potom box, letím do dabingu, odtiaľ do televízie a večer napríklad ešte do divadla…

Alebo na natáčanie do Bratislavy. Máte tip na super rýchly relax?

Väčšinou sa ubytujem v hoteli, tri-štyri hodinky si pospím a idem natáčať Búrlivé víno. Tam ma vždy zaručene postaví na nohy káva. Niekedy aj dve... (smiech) Medzi natáčaním obrazov sa naraňajkujem a po skončení sadám do auta a frčím späť do Prahy.

Seriálový Tomáš vraj poriadne zamotá dej i hlavu hereckej partnerky Niny (Nela Pocisková). Aj v živote ste to mali občas zamotané?

Nikdy nie je nič len čierne alebo biele. Vždy je všetko omnoho zložitejšie. V práci i v osobnom živote. Ale keby to bolo len priamočiare, nebavilo by nás to tak.

Prezradil o sebe

Najobľubenejšie miesto?

Morava. Ľudia tam žijú úplne inak ako v uponáhľanej Prahe. Sú viac priateľskí a pohostinní. Rád tiež chodím do Žatca na chatu. Výborný relax pre rodinu.

Ako sa toto skončí? 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Martin Pekárek, Tv Markíza Ako sa toto skončí?

S manželkou a deťmi Lilli a Samkom. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív P. V. S manželkou a deťmi Lilli a Samkom.

Tlačiť Diskusia (7)
Focus Media