Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zuzana Smatanová o vzťahoch: Aké tajomstvo z minulosti si tak úzkostlivo stráži?

12.08.2015 Monika Chybová

„O súkromie sa s ľuďmi delím len v pesničkách,“ tvrdí speváčka Zuzana Smatanová (31), ktorá si svoj osobný život stráži ako trinástu komnatu.

Na jeseň chystá pre fanúšikov ďalšie prekvapenie z vlastnej dielne. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog, Život Na jeseň chystá pre fanúšikov ďalšie prekvapenie z vlastnej dielne.

Váš aktuálny singel „V dobrom aj v zlom“ hovorí o vzťahoch. Aké podľa vás sú?

Myslím si, že krehké. Kedysi sa ľudia snažili pokazené veci opraviť a ponechať. Dnes ich vyhodia a kúpia si nové. Tak je to i vo vzťahoch. Nemusí sa stať nič vážne a čau! Rozchod. Akoby sa ozajstná láska a vytrvalosť v dobrom aj v zlom, v tejto uponáhľanej dobe z ľudí vytrácali.

Písali ste túto pieseň dlho?

Muselo to vo mne dozrieť. Potrebovala som sa vrátiť k veciam, ktoré sa mi stali v minulosti. A potrebovala som pri sebe ľudí, ktorí budú pri mne v dobrom aj v zlom. Rodinu aj kamarátov.

Zuzana o sebe hovorí, že je šťastný človek. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog Zuzana o sebe hovorí, že je šťastný človek.

Čoho je vo vašom živote viac, dobrého či ťažšieho?

Dobrého. Nemám si na čo sťažovať. Som šťastný človek. Jasné, že sú aj situácie, keď si poviem, čo teraz? No vtedy je to o tom, že v sebe musím naštartovať záchranné motory.

Tlačiť Diskusia (3)
Focus Media