Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Priznanie Zuzany Smatanovej: K životu potrebuje zmenu, ale toto ju poriadne zaskočilo

29.08.2015 Monika Chybová

Speváčka Zuzana Smatanová (31) tvrdí, že k životu potrebuje zmenu, ale keď jej z neho odišiel jeden blízky človek, znášala to dosť ťažko.

Zuzana Smatanová 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Peter Korček Zuzana Smatanová

Je pre vás teda zelená farbou života?

Prírodné zemité farby. Som dievča z dediny. Mesto je pre mňa džungľa. Preto sa vraciam čoraz viac ku svojim koreňom a do prírody.

Brat Michal stojí po Zuzkinom boku. Náramky s ňou však nevyrába. 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: archív Z. S. Brat Michal stojí po Zuzkinom boku. Náramky s ňou však nevyrába.

Aj ste taká usadená, ako zem?

Vôbec. Potrebujem zmenu. Možno práve preto mi vyhovuje, že žijem koncertný hektický život, ako speváčka, a keď mi to prestane vyhovovať, tak idem do prírody. V tomto som iná ako brat Michal (33). On je taký usadený, rodinný typ. Ja som blíženec. Potrebujem sa hýbať a nemám rada rutinu.

Do konca roka strávi ešte veľa času v štúdiu. 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Michal Burza Do konca roka strávi ešte veľa času v štúdiu.

Ale aj 12 rokov s jednou kapelou môže byť rutina, nie?

(smiech) Je pravda, že ich už poznám ako vlastnú dlaň. No aj u nás sa dejú rôzne zmeny. Napríklad nám po desiatich rokoch odišiel bubeník, ktorému už muzikantský život nezapadal do toho rodinného. Bolo to ťažké a zvláštne prísť po takom dlhom čase o jedného z nás. Na takéto radikálne zmeny predsa len nie som až taká pripravená. Mám rada svoje istoty. Keď sa stane niečo také, musím to v sebe spracovať. Ale to sú tie kroky, ktoré nás posúvajú ďalej, aby sme boli iní.

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media