Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

3 pikantné otázky, pri ktorých sa budete červenať: Toto sa vás muži chcú opýtať, ale nemajú odvahu

24.08.2015 Casprezeny.sk

Páni sú od prírody zvedavé tvory a tak horia túžbou položiť vám aj takéto pikantné otázky. Čo by ste im odpovedali vy?

Muži sa občas túžia opýtať na poriadne chúlostivé veci. Muži sa občas túžia opýtať na poriadne chúlostivé veci.

1. Ako často ženy masturbujú?

Na masturbovaní nie je vôbec nič zlé, naopak. Je to skvelý tréning a sebapoznanie, ktoré sa počíta aj v partnerskom sexe. Ženy si vďaka masturbácii uvedomujú svoje citlivé miesta a spôsob, ako s nimi zaobchádzať, tak potom môžu muža navigovať. Záleží na tom, aká je žena náruživá. Niektoré môžu masturbovať každý deň, iným stačí raz do týždňa. Mnoho žien v partnerskom vzťahu nemá potrebu masturbácie, stačí im sex s partnerom, iné masturbujú aj vo vzťahu, a to nie preto, že by nemali dosť sexu, len je to iná forma stimulácie.

2. Páčia sa ženám obrázky penisov?

Penis sám o sebe je celkom smiešny orgán. Nie že by sa nám nepáčil, ale oveľa radšej sa pozeráme na iné obnažené časti mužského tela, ako sú paže či brušné svaly. Poslať žene fotku svojho penisu, na to musí byť vopred pripravená. Len tak z čista jasna to bude vždy šok a veľmi veľa mínusových bodov. Taký chlap už bude na veky čudný.

3. Existuje spôsob, ako pekne požiadať o orálny sex?

Samozrejme. V prípade, že to najskôr urobíte nám! Môžete potom požiadať skoro o čokoľvek. Ak ste pozorný milenec, ktorý svojej partnerke čas od času urobí dobre, bez toho, aby myslel na svoj vlastný prospech, tak o ani nebudete musieť žiadať. Niekedy stačí nájsť len správny okamih a pošepkať prosbu žene jemne do uška. Je to dlhodobá politika postavená na vzájomnej tolerancii a rešpekte k potrebám partnera.

Tlačiť Diskusia (4)