Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Úžasná premena ruiny: Keď uvidíte, čo dokázala majiteľka urobiť zo starého bytu, padne vám sánka

19.09.2015 Casprezeny.sk

Šikovná majiteľka  Zuzana dokázala starý byt v centre mesta premeniť na interiér, v ktorom by chcel žiť snáď každý z nás. Toto musíte vidieť!

Zuzana dokázala tento byt zariadiť lepšie ako niektorí vyštudovaní dizajnéri. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog, Archív Nový Čas Bývanie Zuzana dokázala tento byt zariadiť lepšie ako niektorí vyštudovaní dizajnéri.

V centre Bratislavy je veľa starých domov s vysokými stropmi. Byty v nich pôsobia neútulne, ale aj tento hendikep sa dá využiť.

  Vysoké stropy využila Zuzana na vytvorenie galérie, čím podstatne zväšila plochu bytu. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog, Archív Nový Čas Bývanie Vysoké stropy využila Zuzana na vytvorenie galérie, čím podstatne zväšila plochu bytu.

Vysoké stropy využila Zuzana na vytvorenie galérie, čím podstatne zväšila plochu bytu. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog, Archív Nový Čas Bývanie Vysoké stropy využila Zuzana na vytvorenie galérie, čím podstatne zväšila plochu bytu.

Na galérii sa teraz nachádza spálňa so šatníkom. Otvorený priestor neprekáža pretože v byte býval zatiaľ iba jej syn. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog, Archív Nový Čas Bývanie Na galérii sa teraz nachádza spálňa so šatníkom. Otvorený priestor neprekáža pretože v byte býval zatiaľ iba jej syn.

Zuzana  dokázala svoj rodinný dom, chalupu aj tento byt pre syna zariadiť lepšie ako niektorí vyštudovaní dizajnéri. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog, Archív Nový Čas Bývanie Zuzana dokázala svoj rodinný dom, chalupu aj tento byt pre syna zariadiť lepšie ako niektorí vyštudovaní dizajnéri.

Každý prvok v kúpeľni je starostlivo vybraný. Prevláda medená a hnedá farba. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog, Archív Nový Čas Bývanie Každý prvok v kúpeľni je starostlivo vybraný. Prevláda medená a hnedá farba.

Nostalgický nádych starých čias podčiarkujú v predsieni fotografie so sépiovým efektom. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog, Archív Nový Čas Bývanie Nostalgický nádych starých čias podčiarkujú v predsieni fotografie so sépiovým efektom.

V predsieni nechala pri murovaní povytiahnuť jednu tehlu na odkladanie drobností. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog, Archív Nový Čas Bývanie V predsieni nechala pri murovaní povytiahnuť jednu tehlu na odkladanie drobností.

V kuchyni zasa vyrobila vešiačik zo starého príboru. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog, Archív Nový Čas Bývanie V kuchyni zasa vyrobila vešiačik zo starého príboru.

Aj obrazy maľovala sama. Sú jednoduché ale dobre sa hodia do tohto interiéru. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog, Archív Nový Čas Bývanie Aj obrazy maľovala sama. Sú jednoduché ale dobre sa hodia do tohto interiéru.

Skriňa zo starého člnu. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog, Archív Nový Čas Bývanie Skriňa zo starého člnu.

 

Tlačiť Diskusia (10)
Focus Media