Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Toto je NAOZAJ tá istá spálňa! Keď uvidíte, ako sa podarilo zmeniť panelákovú kuticu, budete ohromení

20.09.2015 Daniela Mýtna

Keď uvidíte fotky tejto spálne pred zmenou a po nej, nebudete veriť, že je to stále tá istá. Paneláková spálňa môže vyzerať aj ako izba v päťhviezdičkovom hoteli.

Spálňa v pôvodnom stave. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog, Archív Nový Čas Bývanie Spálňa v pôvodnom stave.

Izby v panelákoch sú skutočné veľmi malé, ale dobrí dizajnéri dokážu v nich urobiť zmeny, vďaka ktorým sa „nocľaháreň“ premení na miestnosť, v ktorej by ste najradšej trávili celý deň.

Aj z malej spálne dokážu dobrí dizajnéri vyčarovať izbu ako v päťhviezdičkovom hoteli. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog, Archív Nový Čas Bývanie Aj z malej spálne dokážu dobrí dizajnéri vyčarovať izbu ako v päťhviezdičkovom hoteli.

Aj keď sa možno niekomu nebude chcieť veriť, ale na fotografiách je skutočne tá istá spálňa. Pôvodne v nej boli len dve váľandy so stolíkmi a smiešne krátke závesy a záclony.

Izba dostala novú polohovateľnú posteľ. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog, Archív Nový Čas Bývanie Izba dostala novú polohovateľnú posteľ.

Kozmetický stolík oživil spálňu. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog, Archív Nový Čas Bývanie Kozmetický stolík oživil spálňu.

Po zásahu dizajnéra izba doslova žiari. Dostala nielen novú polohovateľnú posteľ, ale aj nový náter stien, farebne zladené záclony a závesy, ale aj kozmetický stolík, televízor zavesený na stene a pekné doplnky.

Pekné doplnky izbu oživili. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog, Archív Nový Čas Bývanie Pekné doplnky izbu oživili.

Televízor zavesili na stenu. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Oliver Balog, Archív Nový Čas Bývanie Televízor zavesili na stenu.

Rovnaká a predsa celkom iná! 5 krokov k úžasnej premene malej kúpeľne: Výsledok vás ohromí
Pozrite si fotografie tej istej kúpelne PRED a PO. Rovnaký...

3 geniálne nápady, ako vynoviť nevábnu detskú izbu: Po takejto zmene zatúži každý chalan
Detské izby bývajú často pozliepané zo starého nábytku a ich...

Za málo peňazí veľa muziky! Neskutočne vydarená premena izby stála iba 30 eur: TOTO musíte vidieť
Ak sa pozriete na izbu v pôvodnom stave a po premene, zistíte,...

 

Tlačiť Diskusia (7)
Focus Media