Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Neskutočný rozdiel! Keď uvidíte, čo sa podarilo urobiť z tejto kuchyne, neuveríte, že je to tá istá

26.09.2015 Daniela Mýtna

Pri pohľade na fotografiu pred a po rekonštrukcii sa človeku nechce ani veriť, že ide o tú istú kuchyňu.

Takto vyzerala kuchyňa v pôvodnom stave. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miro Miklas, Archív NovýČas Bývanie Takto vyzerala kuchyňa v pôvodnom stave.

Drevené obklady v tejto kuchyni vytvorili stiesnený pocit. Rôzne police a nezakrytý radiátor zasa pôsobia rozhádzaným dojmom.

Takto vyzerala kuchyňa v pôvodnom stave. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miro Miklas, Archív NovýČas Bývanie Takto vyzerala kuchyňa v pôvodnom stave.  

Ako päsť na oko vyzerá biela chladnička medzi drevenými skrinkami, no a vrcholom nevkusu je plagát prilepený na stene namiesto obrazu.

A takto vyzerá kuchyňa po rekonštrukcii, pokochajte sa pohľadom na ňu.

Biele steny, fototapeta s tulipánmi a nové zariadenie urobili z tmavého priestoru nádhernú kuchyňu, kde je radosť variť a stolovať. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miro Miklas, Archív NovýČas Bývanie Biele steny, fototapeta s tulipánmi a nové zariadenie urobili z tmavého priestoru nádhernú kuchyňu, kde je radosť variť a stolovať.

Podľa fototapety sa vyberali farby skriniek. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miro Miklas, Archív NovýČas Bývanie Podľa fototapety sa vyberali farby skriniek.

Pod policou pri stolíku je rafinovaná skrýša na drobnosti potrebné k stolovaniu. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miro Miklas, Archív NovýČas Bývanie Pod policou pri stolíku je rafinovaná skrýša na drobnosti potrebné k stolovaniu.

V lete sa na raňajky alebo večerné posedenie často využíva aj balkón. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miro Miklas, Archív NovýČas Bývanie V lete sa na raňajky alebo večerné posedenie často využíva aj balkón.

Pozrite si ďalšie vydarené preneny kuchýň:

Paneláková kuchyňa mladých manželov vyzerala hrozne: Stačili 3 SUPER nápady a výsledok vás ohromí
Pôvodná kuchyňa v byte, ktorý kúpili mladí manželia, vyzerala...

Dosť bolo nudy! Majiteľka sa na starú kuchyňu už nemohla pozerať, dokázala s ňou neuveriteľné veci
Majiteľka premenila svoju kuchyňu na modernú krásku. Na tú starú...

Menili sme: Z bermudského trojuholníka praktická kuchyňa
Kuchyňa potrebuje obrovské množstvo úložného priestoru a zároveň...

Tlačiť Diskusia (8)
Focus Media