Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Miranda zo Sexu v meste ako obyčajná smrteľníčka? Cynthia Nixon robí niečo, čo by ste od nej nečakali

03.10.2015 Casprezeny.sk

Herečka Cynthia Nixon (49) žije v New Yorku a rozhodne sa nespráva ako rozmaznaná celebrita. Toto by ste od nej nečakali!

Cynthia Nixon 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Cynthia Nixon

Cynthia Nixon nie je žiadna márnivá hviezdička závislá od limuzín. Naopak, jazdí metrom a mestskou hromadnou dopravou ako tí najobyčajnejší občania mesta. Počas sedenia v metre nenápadne pozoruje ľudí. A hoci ju často spoznajú, nikto ju neobťažuje.

"Stále jazdím metrom a ľudia ma spoznávajú. Ale nikto sa o mňa nestará! Milujem, keď môžem sedieť vo vozidle a pozorovať ľudí," zverila sa spokojná herečka.

Hviezda seriálu Sex v meste vychováva v New Yorku s manželkou Christine Marinoniovou ich štvorročného syna Charlesa, okrem nich má z predchádzajúceho manželstva s Dannym Mozesom trinásťročného Charlesa a devätnásťročnú Samanthu.

"Nikdy som nežila inde ako v New Yorku. Nie som z tých ľudí, ktorí by si od mesta potrebovali oddýchnuť. Niečo na tom bude, že tu žije na malom priestore toľko ľudí. Je tu veľa energie a tvorivosti vo vzduchu," priznala predstaviteľka právničky Mirandy Hobbes v interview pre magazín Woman.

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media