Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nespokojná Danka cítila, že pred ňou manžel niečo tají: Nazrela mu do mobilu a prišla rana pod pás!

25.10.2015 Casprezeny.sk

Manžel bol dlhšie bez práce. Neskôr sa zamestnal, bol 4 dni preč a 3 doma. Začal sa správať podozrivo, tak som mu nazrela do mobilu. A to som nemala robiť...

Nazrela manželovi do mobilu a prišla rana pod pás! Nazrela manželovi do mobilu a prišla rana pod pás!

Náhodou som z esemesiek zistila, že má v práci milenku. Sľúbil, že to skončí, ale zdá sa mi, že mu to takto vyhovuje. Inú robotu nenašiel a peniaze potrebujeme. Dôvera medzi nami sa rozpadla, nerozpadne sa aj náš vzťah?

Danka


Svetlana narazila na manželove tajné mobily: To, čo v nich bolo, ju totálne vyviedlo z miery!
Mám 42 rokov a mám 50-ročného priateľa, s ktorým žijem už 4...


Radíme vám:

Ste v situácii, pri ktorej budete musieť dlhší čas rátať s neistotou. Teraz vám nezostáva nič iné, než zmieriť sa s realitou. Je na jeho svedomí, či pokračuje v tom, čo robil. Môžete urobiť dve veci – pomáhať mu nájsť si inú prácu a prestať myslieť len na to, čo robí manžel, keď je mimo domu.

Nájdite si niečo, čo vás zaujme a vyženie vám nebezpečné myšlienky z hlavy. Mať plnú hlavu trápenia nie je zdravé. Najhoršie je premeniť sa na stíhačku, kontrolovať a sledovať. Dajte mu však jednoznačne najavo, že jedno potknutie sa ešte dá ustáť, ale ďalšie by bolo už neprijateľné. Možno časom to všetko bude základom na obnovenie dôvery a odpustenie.

Tlačiť Diskusia (4)
Focus Media