Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Neskutočná zmena! Lucy Lawless radikálne zmenila účes: Zo slávnej bojovníčky Xeny je teta v rokoch

30.10.2015 Casprezeny.sk

Lucy Lawless si pamätáme ako bojovníčku Xenu s dlhými čiernymi vlasmi. Teraz však svoj účes radikálne zmenila, len si nie sme istí, či k lepšiemu...

Lucy Lawless ako princezná Xena 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: moviestillsdb.com Lucy Lawless ako princezná Xena

Lucy Lawless už si svoje dlhé vlasy už dávnejšie skrátila a aj čiernu farbu nahradili shnedé odtiene, ktoré zjemnili ostré črty tváre slávnej herečky, a tak pohľad na bývalú bojovníčku Xenu bol celkom príjemný.

Lucy Lawless zmenila farbu vlasov za svetlejšiu a vyzerala veľmi dobre. 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Lucy Lawless zmenila farbu vlasov za svetlejšiu a vyzerala veľmi dobre.

Teraz sa však Lucy dala ostrihať, je z nej krátkovlasá blondína a svojím zjavom pripomína skôr usadlú paničku v rokoch, než šmrncovnú dámu, akou bola ešte prednedávnom. Nuž, uvidíme, ako dlho s týmto účesom vydrží.

  Lucy Lawless sa však dala ostrihať, je z nej blondína s krátkymi vlasmi. Tento účes jej zbytočne pridal roky. 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Lucy Lawless sa však dala ostrihať, je z nej blondína s krátkymi vlasmi. Tento účes jej zbytočne pridal roky.

Tlačiť Diskusia
Focus Media