Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Najväščí úlet Mery z Divokých koní: TOTO už Lujza Garajová Schrameková nikdy neurobí, ani kvôli synovi

01.11.2015 Monika Chybová

Lujza Garajová Schrameková (32) dostala úlohu Mery z Divokých koní aj vďaka uletenej dohode so synom Viktorom (6). Prečo by ju dnes nepodstúpil už ani jeden z nich?

Lujza Garajová Schrameková 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: DUŠAN KŘÍSTEK Lujza Garajová Schrameková

Netajíte sa, že konkurz do seriálu ste možno vyhrali aj vďaka krátkym vlasom. No v tom čase už boli celkom slušne odrastené...

(smiech) Bola som neznáma herečka a to, že ma obsadili do seriálu, bola zhoda náhod. Niekoľko mesiacov predtým som sa totiž ostrihala dohola na 3 mm. V čase konkurzu mali moje vlasy len 3 – 4 cm. Myslela som si, že to bude nevýhodou, ale režisérovi sa práve to zapáčilo.

Lujza Garajová Schrameková 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: DUŠAN KŘÍSTEK Lujza Garajová Schrameková

Prečo ste šli dohola?

Vždy som to chcela vyskúšať a po pôrodoch som mala dosť zničené vlasy. V tom čase sa Viko zhodou okolností nechcel ísť ostrihať, tak sme sa dohodli, že keď sa dá on, dám sa narovnako aj ja.

Vďaka tomuto účesu sa režisérovi Divokých koní 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív L. G. Sch. Vďaka tomuto účesu sa režisérovi Divokých koní

Tomu sa hovorí obeta. Ako to dopadlo?

Celkom som si užívala ten nový pocit, no nevyzerala som veľmi dobre. Bola som asi štyri mesiace po druhom pôrode, mala som ešte dosť kíl navyše a nemohla som so sebou nič robiť! Dať si víno, cigaretu. Žiadnu zlotu napáchať. Tak som to vyskúšala.

Lujza Garajová Schrameková počas leta s deťmi 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív L. G. Sch. Lujza Garajová Schrameková počas leta s deťmi

Čo na to syn a manžel?

Viky sa odvtedy dá ostrihať radšej bezo mňa. Vraj, ja sa už nemusím. V tom čase mi totiž často ukazoval ženy s dlhými vlasmi, aké je to krásne a že by som aj ja mohla také mať. Muž sa zmohol len na „to dorastie...“ Chápal to. On je tak ostrihaný stále, takže vie, že je to príjemné. (smiech)

Aspoň to tým vlasom pomohlo?

Ale hej. Nie sú už ako zamladi, ale trošku sa podobajú.

Lujza Garajová Schrameková 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: TV JOJ Lujza Garajová Schrameková

Tlačiť Diskusia
Focus Media