Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Spomínate si na rebela Jirku z Discopříběhu? Chalana s bujnou čiernou hrivou by ste v ňom dnes už nespoznali

17.11.2015 Casprezeny.sk

Rudolfa Hrušínskeho najml. preslávila rola rebela Jirku Horáčka v legendárnom Discopříběhu z roku 1987. Za takmer 30 rokov od nakrúcania sa neuveriteľne zmenil.

Rudolf Hrušínský najml. sa preslávil najmä úlohou vo filmoch Discopříběh I. a II. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Reprofoto/Discopříběh Rudolf Hrušínský najml. sa preslávil najmä úlohou vo filmoch Discopříběh I. a II.

Rudolf Hrušínský najml. onedlho oslávi svoje 45. narodeniny. Aj keď s hraním v divadle mal skúsenosti už ako desaťročný, do širokého diváckeho povedomia sa zapísal úlohou rebela Jirku Horáčka vo filmoch Discopříbeh I. a II.

Rudolf Hrušínský najml. vo filmoch Discopříběh I. a II. Najviac si obľúbil svojho filmového otca v podaní herca Ladislava Potměšila.

6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Reprofoto/Discopříběh Rudolf Hrušínský najml. vo filmoch Discopříběh I. a II. Najviac si obľúbil svojho filmového otca v podaní herca Ladislava Potměšila.

Z tých čias si ho pamätáme ako čiernovlasého chalana s bujnou hrivou a uhrančivými čiernymi očami. Dnes mu zostali len tie uhrančivé oči. Rudolf sám hovorí, že bujná štica je dávno minulosť, teraz k nemu patrí plešina a opálená pleť.

Rudolf Hrušínský najml. sa preslávil najmä úlohou vo filmoch Discopříběh I. a II., v čase ich vzniku sa stal hviezdou najmladšej diváckej generácie. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Reprofoto/Discopříběh Rudolf Hrušínský najml. sa preslávil najmä úlohou vo filmoch Discopříběh I. a II., v čase ich vzniku sa stal hviezdou najmladšej diváckej generácie.

Herec, ktorého poznáme aj z ďalších úspešných filmov, ako sú Vesničko má, středisková, Svadba upírov, Krvavý román, Bol raz jeden polda I, II, Český Telecom, Dobrý deň a v neposlednom rade Kvaska, je príslušníkom slávneho hereckého rudu Hrušínských, a tak nebolo nič nezvyčajné, keď začal študovať na konzervatóriu. Štvrtý ročník však už nedokončil a odišiel rovno do hereckej praxe, hosťoval napríklad v pražskom Činohernom klube, kde hral spolu so svojím otcom a dedom hlavnú postavu v prestavení Ako som obsluhoval anglického kráľa.

Rudolf Hrušínský najml. spomína, že najviac nepríjemná z celého filmu bola pre neho oná známa nahá scéna... 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Youtube.com Rudolf Hrušínský najml. spomína, že najviac nepríjemná z celého filmu bola pre neho oná známa nahá scéna...

Rudolf si svoje súkromie stráži. Aj napriek tomu nedávno médiami prebleskla správa, že sa oženil, čo potvrdil aj jeho otec Rudolf Hrušínský starší, ale na želanie svojho syna viac o tejto rodinnej udalosti neprezradil.

  Rudolf Hrušínský najml. sa za takmer 30 rokov od nakrúcania, prirodzene, poriadne zmenil, zostali mu len uhrančivé oči. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Showpix.cz Rudolf Hrušínský najml. sa za takmer 30 rokov od nakrúcania, prirodzene, poriadne zmenil, zostali mu len uhrančivé oči.

Tlačiť Diskusia (5)
Focus Media