Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Už to viac neutajíte! Farba vašich vlasov o vás prezradí aj to, čo by ste nečakali: Taká ste v skutočnosti

10.11.2015 Casprezeny.sk

Ste pokojná alebo temperamentná? Konáte rýchlo alebo nad všetkým najskôr rozmýšľate? Prečítajte si, ako sa dá vďaka vlasom určiť vaša povaha.

Ste pokojná alebo temperamentná? Farba vašich vlasov to prezradí. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Getty Images Ste pokojná alebo temperamentná? Farba vašich vlasov to prezradí.

Blondínky sú chladné

Blondínky sú chladné 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Blondínky sú chladné

Ženy s blond a svetlými vlasmi sú menej emotívne a city sú u nich až ďalšie v poradí. A čo ešte? Svetlá farba vlasov naznačuje, že telo produkuje viac estrogénov a preto sú blondínky paradoxne k citom plodnejšie.

Spoľahlivé brunetky

Spoľahlivé brunetky 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Spoľahlivé brunetky

Pokojná harmonická bytosť s veľkou mierou odolnosti proti stresu, na ktorú sa ľudia môžu spoľahnúť - to je žena s hnedou farbou vlasov. Je to ideálna žena pre muža, ktorý hľadá dlhodobý stabilný vzťah.

Červenovlásky si veria

Červenovlásky si veria 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Červenovlásky si veria

Veľká dávka sebavedomia dodáva ryšavým ženám a všetkým červenovláskam zvláštnu príťažlivosť. Sú veľmi samostatné a životaschopné. Ich temperament im môže kdekto len závidieť. Keď sa povie, že je žena do voza aj do koča, určite má ryšavé vlasy.

Energické čiernovlásky

Energické čiernovlásky 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Energické čiernovlásky

Magické čaro žien s havraními vlasmi je plné tajomstiev a záhad. Žena s čiernymi vlasmi sa nevzdáva a bojuje za to, čo chce - ale diplomatickými spôsobmi. Rýchlo odhadne situáciu a zorientuje sa. Je plná energie a hlbokých citov.

 


Súťaž TOP ZMENÁREŇ 2015

Už to viac neutajíte! Farba vašich vlasov o vás prezradí aj to, čo by ste nečakali: Taká ste v skutočnosti 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Nový Čas pre ženy

 

Hlasujte o TOP ZMENÁREŇ ROKA 2015 a vyhrajte exkluzívnu zmenu imidžu a ďalšie skvelé ceny!

 

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media