Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Bea si po rozvode našla priateľa cez internet: Bola to láska na prvý klik, ale potom sa stalo niečo, čomu dodnes nerozumie

21.11.2015 Casprezeny.sk

Po rozvode som 4 roky bola sama. Na mužov som začala myslieť pred rokom. A potom sa to stalo...

Internet mi zmenil život. 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock, archív čitateliek, profimedia.sk Internet mi zmenil život.

Mala som pár rande, ale nič vážne. Nedávno som stretla online Paťa. Bola to láska na prvý klik – ale akoby uťal. Nereaguje na telefonáty, vymazal ma z facebooku. Čo som urobila zle?

Bea

Čo mám robiť? 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Čo mám robiť?

Radíme vám:

Pochybujem, že ste vy pochybili. Myslím si, že jeho zmiznutie nemá nič spoločné s vami, ale je to jeho problém. Vždy existovali ľudia, ktorým sa páčili nezáväzné známosti, ale zľakli sa, keď to už začalo byť vážnejšie. Podobné typy to nevedia ukončiť slovami „Bolo to krásne a ty si skvelá, ale ja idem inou cestou“.

Možno by vám to povedal, keby ste mali spoločných priateľov alebo sa stretávali v práci. Ale keďže ste sa stretli online, je preňho ľahšie uťať vzťah tak, ako to urobil on. Vysvetľovať vám jeho dôvody, stretnúť vás a pozerať sa vám do očí by bolo preňho omnoho ťažšie. Opakujem, že to nemá nič s vami a s tým, že by ste niečo robili zle. Zabudnite naňho a choďte ďalej. Tá pravá láska na vás určite niekde čaká.

Dotyky, úsmev a obdivné pohľady – tomu sa nedá 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Dotyky, úsmev a obdivné pohľady – tomu sa nedá

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media