Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Bohyňa krásy? Zabudnite! Modelka Andrea Verešová odhalila, ako je na tom naozaj: Je to vôbec ona?

10.11.2015 Casprezeny.sk

Povedali by ste, že modelka Andrea Verešová vyzerá vždy super, nech by si dala na seba čokoľvek. Prekvapí vás však, že aj ona dokáže byť za strašidlo.

Andrea Verešová 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: herminapress.cz Andrea Verešová

Andrea Verešová sa môže pýšiť dokonalým telom a sexi krivkami, ale najnovšie všetkým predviedla aj inú svoju prednosť. Modelka totiž ukázala, že má zmysel pre humor a dokáže si urobiť žartík aj sama zo seba.

Andrea Verešová dokázala, že má zmysel pre humor. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: showpix.cz Andrea Verešová dokázala, že má zmysel pre humor.

Andrea na sociálnu sieť zavesila fotku svoju fotku z auta, ako sa ponáhľa do práce. K nej pripísala vysvetľujúci textík: Cestou do práce😉 Aj takto ma môžete stretnúť na cestách 😂 #ZenaZaVolantom #KedSamusistihnutvsetko #usporaČasu #PracujucaMatka #šetríČas #RychlovkaKtoraNikdynesklame #NewHairStyle #SUsmevomIdeVsetkoLahsie😀 #.

Nuž veru, Andrea to má občas husté, a tak šetrí čas, kde môže, aby stihla urobiť všetko, čo musí. Napokon, nič nové pod slnkom, aj ostatné ženy maminy sú na tom rovnako, ako ona, iba s tým rozdielom, že majú inú prácu, ale tiež musia dennodenne okrem práce postíhať veľmi veľa iných vecí.

Po náročnom dni si však Andrea dopraje relax, ako sa patrí. Nuž, v týchto sychravých dňoch každému dobre padne voňavý kúpeľ...

 


Súťaž TOP ZMENÁREŇ 2015

Bohyňa krásy? Zabudnite! Modelka Andrea Verešová odhalila, ako je na tom naozaj: Je to vôbec ona? 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Nový Čas pre ženy

 

Hlasujte o TOP ZMENÁREŇ ROKA 2015 a vyhrajte exkluzívnu zmenu imidžu a ďalšie skvelé ceny!

 

Tlačiť Diskusia (16)
Focus Media