Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Akí ste a čo vás čaká? Jediná odpoveď o vás povie všetko: Urobte si rýchly TEST, z výsledku budete mať zimomriavky

23.11.2015 Casprezeny.sk

Čo myslíte, čo môže byť ukryté v tomto kufri? Jediná odpoveď o vás prezradí oveľa viac, ako by ste čakali. Otestujte sa!

Čo by ste chceli nájsť v starom kufri? Váš výber veľa prezradí o vašej osobnosti. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: iStock, Shutterstock Čo by ste chceli nájsť v starom kufri? Váš výber veľa prezradí o vašej osobnosti.

Predstavte si, že počujete zvláštny zvuk. Prichádza z povaly. Vezmete si baterku a idete sa pozrieť, čo to môže byť. V tmavej miestnosti však nič nevidíte. Asi to bola len moja fantázia, pomyslíte si a obrátite sa na odchod. A zrazu svetlo vašej baterky odhalí v kúte zvláštny predmet. Je to veľmi záhadný, veľmi čudný, veľmi starý cestovný kufor. Čo v ňom asi tak môže byť?

Žena 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Žena

Na blších trhoch, výstavách alebo v starej garáži môžete natrafiť na výnimočné predmety, ktoré vám dokážu zmeniť život. A presne to je cieľom tohto testu. Predmet, ktorý by ste v takomto záhadnom kufri chceli nájsť, alebo by sa vám najviac páčil, odhalí mnoho zaujímavostí o vašej osobnosti. A nielen to!

Čo sa teda podľa vás skrýva v starom kufri? Pozorne si prezrite nasledujúce obrázky, vyberte si jeden z nich a prečítajte si, čo vám odkazujú!

1. Porcelánová bábika

Porcelánová bábika 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: iStock Porcelánová bábika

2. Listy z minulosti Listy z minulosti 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: iStock Listy z minulosti

3. Starý fotoalbum Starý fotoalbum 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: iStock Starý fotoalbum

4. Saténové balerínové cvičky Staré balerínky 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: iStock Staré balerínky


Čo ste si vybrali? Poriadne si to premyslite. Počúvnite svoj vnútorný hlas.

.

.

.

.

.

A teraz si prečítajte, čo to pre vás znamená:


Porcelánová bábika

Ak ste si vybrali bábiku, vaša duša je stará. Čo sa týka veku, môžete byť veľmi mladí, ale duša už má svoje roky. Znamená to, že máte za sebou niekoľko minulých životov, počas ktorých ste sa veľa naučili a väčšinu svojich karmických úloh ste si už splnili.

Aká je vaša osobnosť?

Ste veselý a šťastný človek, ktorý s kýmkoľvek nájde spoločnú reč - či už s mladými alebo staršími. Ľahko nadväzujete vzťahy, máte veľa priateľov. Ste dobrosrdeční a vždy dobre naladení, nerobí vám problém postarať sa o svojich blízkych. Neznášate hluk, chaos, nevychovanosť a agresivitu. Z násilia sa vám doslova obracia žalúdok. Ste elegantní a nežní, viete si užívať život, vychutnávate si ho plnými dúškami. Na druhej strane zostávate skromní a praktickí.

Čo vás čaká v budúcnosti?

Viktoriánsky porcelán naznačuje, že vaša budúcnosť je spojená s minulosťou. Čoskoro sa stretnete s priateľom, ktorého ste dávno stratili, objavíte starý predmet alebo nejaké miesto, ktoré pre vás kedysi veľa znamenalo. Táto udalosť vo vás vyvolá niečo, na čo ste už zabudli, ale zároveň vám prinesie veľké uspokojenie a úľavu.


Listy z minulosti

Ak by ste v starom kufri podvedome chceli nájsť listy z minulosti, znamená to, že ste sentimentálna duša, pre ktorú sú vzťahy s ľuďmi v živote najdôležitejšie.

Aká je vaša osobnosť?

Boli by ste ochotní prejsť veľký kus sveta za človekom, ktorý je pre vás dôležitý. Vždy ste ochotní poučiť sa zo svojich minulých chýb. Máte nostalgickú osobnosť, verne lipnete na starých spomienkach. Občas ich radi "vyťahujete" z hĺbky skrine a len tak spomínate, pripomínate si milé chvíle. Starostlivo si zapisujete a uchovávate všetky svoje zážitky a dôležité životné udalosti. Ste citliví a starostliví, preto sa vám ľudia často zverujú so svojimi problémami. Vždy u vás nájdu teplé a bezpečné miesto, ktoré ich ochráni pred veľkou búrkou vo vonkajšom svete.

Čo vás čaká v budúcnosti?

Staré listy znamenajú, že do vášho života vstúpi výnimočný vzťah. Môže byť len platonický, ale pravdepodobne to bude skutočné romantické stretnutie. V tomto človeku nájdete svoju lásku, alebo stretnete niekoho blízkeho, na koho ste už možno zabudli, ale teraz sa váš život vďaka nemu celkom zmení. Užite si každú minútu!


Starý fotoalbum

Ak ste si vybrali starý fotoalbum, je to znak toho, že sa v živote orientujete podľa tradícií a histórie.

Aká je vaša osobnosť?

Máte nostalgickú dušu, ktorá si uchováva silné puto k predmetom a spomienkam z minulosti. Rodinné dedičstvo je pre vás veľmi dôležité a ste hrdí na svoju životnú cestu, na to, odkiaľ pochádzate a kam smerujete. Keďže ste vnútorne spojení s minulosťou, občas vám robí problém prispôsobiť sa životu v modernom svete. Vyhýbate sa rýchlemu životnému štýlu, nechápete, kam sa všetci ponáhľajú, neznášate súčasný materializmus. Pohodlie moderného sveta si síce užívate, ale v skutočnosti máte oveľa radšej jednoduchosť a krásu minulosti. Určite ste už od niekoho počuli, že máte starú dušu a vzhľadom na svoj vek ste veľmi vyspelí a rozumní. A je to naozaj tak.

Čo vás čaká v budúcnosti?

Starý album naznačuje, že vás v blízkej budúcnosti čaká zmena spojená s rodinou. Môže to byť príchod dieťaťa alebo domáceho miláčika, prípadne nový domov. Jedno je isté, vaša rodina sa čoskoro rozrastie o nového člena a zmení sa, ale táto zmena bude určite pozitívna. Čaká vás veľa smiechu a radosti, pripravte sa na to!


Saténové baletné cvičky

Ak veríte, že v starom kufri nájdete starý pár baletných cvičiek, je to jednoznačný znak toho, že máte umeleckú dušu.

Aká je vaša osobnosť?

Možno ste nikdy nestáli na divadelných doskách alebo ste o kariére umelca ani neuvažovali, ale isté je, že ste výnimočne kreatívni a viete oceniť krásu okolo seba. Máte svoje tajné sny a bujnú predstavivosť. Niekedy sa až príliš vžívate do kníh aj filmov, v živote vás väčšinou ovládajú emócie. Milujete hlboko a intenzívne. Ste mimoriadne empatickí, ľahko sa vžívate do citov iných. Niekedy sa síce vznášate meter nad zemou, ale vždy ostávate v harmónii so svojím okolím.

Čo vás čaká v budúcnosti?

Saténové cvičky naznačujú, že v blízkej budúcnosti zohrá vo vašom živote dôležitú úlohu práve vystupovanie. Možno sa zúčastníte nejakého koncertu či divadelného predstavenia, alebo v súkromí budete musieť zmeniť svoju úlohu. Nech je to ktorákoľvek z týchto možností, bude to pre vás ďalšia dôležitá skúsenosť.

Tlačiť Diskusia
Focus Media